Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 Kasım / Fenerbahçe - PSV

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

Apex said:
son maçı saymazsak dediğin maç psv maçı ise fenerbahçe hollanda'da rakibine sadece maçın başında 1 tane gol pozisyonu verdi. aynı zamanda gol atabileceği pozisyonlar üretti. üstüne birde uzun süre 10 kişi oynadı. psv'nin kendi sahasında bu kadar silik oynadığını hiç görmemiştim. bana göre gayet başarılıydı o maç yani.

Saçma bir kırmızı kart, ve en az 1-2 oyuncunun daha kırmızı kart görmesini gerektirecek kadar sert bir oyun tarzı üstüne de ofansif güce bakıldığında kifayetsiz ataklar vardı o maçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Apex said:
son maçı saymazsak dediğin maç psv maçı ise fenerbahçe hollanda'da rakibine sadece maçın başında 1 tane gol pozisyonu verdi. aynı zamanda gol atabileceği pozisyonlar üretti. üstüne birde uzun süre 10 kişi oynadı. psv'nin kendi sahasında bu kadar silik oynadığını hiç görmemiştim. bana göre gayet başarılıydı o maç yani.

Saçma bir kırmızı kart, ve en az 1-2 oyuncunun daha kırmızı kart görmesini gerektirecek kadar sert bir oyun tarzı üstüne de ofansif güce bakıldığında kifayetsiz ataklar vardı o maçta.

saçma bir kırmızı kart evet çnkü yalan bir kırmızı karttı. fener çok iyi bu sene hala çamursunuz yahu komik neyi kanıtlamaya calısıyonz gg
Sosyal ağlarda paylaş

rew katılmıyorum söylediklerine. atakların çok etkili olmadığı doğru ama 10 kişi kalıp psv'ye hollanda'da hiçbirşey ürettirmemek bile başlı başına başarıdır. en azından futbola laf söylenemez, birşey söylenecekse pozitif anlamda olabilir. neyse önümüzdeki maça bakalım zaten. 15 gün olmuş o maç biteli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezmode said:

saçma bir kırmızı kart evet çnkü yalan bir kırmızı karttı. fener çok iyi bu sene hala çamursunuz yahu komik neyi kanıtlamaya calısıyonz gg

Önce bir terbiyeni takın istersen. Kaale alınacak şeyler yazmayacaksan niye yazıyorsun?

Boş konuşacaksan, saçma cevaplar atıcaksan bi zahmet benim mesajlarıma cevap verme de zamanımı harcama.

Neyi gördün çamur? Abuk subuk şeylerle hiç bilmeden etmeden konuya atlamayın. Ağzı olan konuşuyo. Kaç mesajımı okudun da "çamur" diyosun? FB hakkındaki görüşümü biliyo musun da konuşuyosun? Saçma sapan şeylerle abuk subuk fanatizmle gelmeyin. Fanatizm aptallar içindir. Düşünemeyenler içindir, düşünmeye ihtiyaçları olmasın diye hazır uygulamadır. Dini fanatizm de siyasi fanatizm de futbol fanatizmi de aynı şey. Böyle fanatik mesajlar atıp kendi zekanıza hakaret etmeyin.

* * *

Konuya dönersek dediğim gibi son maç ben FB'yi yeterli bulmadım. Evet güzel oynadı ama fazla pasif ve gereğinden fazla sertti. Deivid olmasa başkası mutlaka atılacaktı yani 11 kişi bitirmesine imkan yoktu o maçı fb'nin. Ama yine de akıllıca oynadı, yapabileceğinin maksimumunu yapmasa da iyi sayılabilecek skorla döndü. Kalan maçlar ise çok daha başarılı iyi bir takım görüntüsü içindeydi. Hem çok iyi oynuyor bu sene hem de şansı yaver gidiyor (şu ana kadar avrupada şansımızın yaver gitmediği çok sene oldu iyi oyuna rağmen, mesela GS'nin 5 beraberlik aldığı bunların 4ünün öne geçtikten sonra berabere düşmesiyle gerçekleştiği grup dönemi vs) bunu kullanır umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Psv maçı kazanılabilir içeride. Ancak fb iyi top oynamıyor, en azından ş.l. de inançlı oynuyor ve mücadale ettiğinden işler iyi gidiyor. Ama atak organizasyonları , takımın uyumluluğu o kadar da iyi değil. Yani işallah çıkar gruptan ama ikinci turda bu oyunun yeterli gelmeyeceğini düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Deniz Barış dingili yerine Appiah ile başlarsak 5-0 alırız

appiah ile hayatta baslamaz zico, baslarsa da hayatının hatasını yapmıs olur. oynadıgı iki macta da gorduk adamın futbol oynamadıgı sure boyunca baya bi oynamayı unuttugunu. cok mac eksigi var kendini bulması için zaman lazım. şampiyonlar ligi macında hele temponun da yuksek olması muhtemelken appiahla oynamak cok buyuk hata olur.
Sosyal ağlarda paylaş

jarjar said:
Psv maçı kazanılabilir içeride. Ancak fb iyi top oynamıyor, en azından ş.l. de inançlı oynuyor ve mücadale ettiğinden işler iyi gidiyor. Ama atak organizasyonları , takımın uyumluluğu o kadar da iyi değil. Yani işallah çıkar gruptan ama ikinci turda bu oyunun yeterli gelmeyeceğini düşünüyorum.
Nasıl iyi top oynamıyor farklı maçlar mı izledik? Sırf mücadele olsa boş boş koşan adamlar görürdük sahada ama gayet sistemli ve güzel oynuyor Fenerbahçe. 2-1, 3-1 gibi skorlarla alabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
appiah ile hayatta baslamaz zico, baslarsa da hayatının hatasını yapmıs olur. oynadıgı iki macta da gorduk adamın futbol oynamadıgı sure boyunca baya bi oynamayı unuttugunu. cok mac eksigi var kendini bulması için zaman lazım. şampiyonlar ligi macında hele temponun da yuksek olması muhtemelken appiahla oynamak cok buyuk hata olur.

Aslında haklısın ama Appiah'ı öldürsek ve cesedini sahaya atsak Deniz Barış'tan daha fazla katkısı olur takıma..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de deniz'i sevmiyorum. :D

Ama bu biraz sahsi sanki, oyunuyla degil, tarzi hosuma gitmiyor, sahsi hosuma gitmiyor. Ama fenerbahce'ye katkisi oldugunu da biliyorum. O nedenle memnunum.

Maca gelince, psv t.direktorsuz felan diip de, dagitmamak lazim diye dusunuyorum. Saglam hazirlanip, cikip almak lazim maci. 1-0 olsun bizim olsun diorm.

3 sifircilara felan gelince, fenerbahce artik dengeli bir takim haline geldi, 3 tane atmiyor ama 3 tane de yemiyor, onceki senelerde takim cok garipdi bi cikiyorlar 6 atiyorlar bi cikiyorlar 4-5 yiyorlardi. Komikti. Ben oyle cok gollu bir mac beklemiyorum psv dagitmadigi surece. 1-0 2-1 1-1 2-0 gibi sonuclarin olabilecegine inaniyorum. 3 gol fenerbahce atmaz bence. Halen gol yollarinda sikintilari var cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

bu maçı alıcaz başka yolu yok diyorum en başta.

sonrada şunları ekliyorum:

BU kadroyla, BU takımı yeneriz burada. Yeterki fenerbahçe gibi oynayalım.
2-0 gibi bir skor tahminim var. Gol yiceğimizi hiç sanmıyorum. Çünkü defans ağırlıklı oynicaklardır. Beraberliğe yatıcaklarına eminim.
İlk maçta fenerbahçemiz karşısında etkili olamamışlardı. Kadıköyde bu ihtimali bile düşünmüyorum. En fazla kontra atak olur onuda defansımıza güvenerek yemeyiz diyorum.
Fenerbahçe açısından bakarsak olaya, alexin kaptanlığına bakar olay. Eğer takımı sahada iyi koordine ederse rahat atak yapar ve mutlak gol pozisyonlarına daha rahat gireriz. Semihin bu maçta parlicağını düşünüyorum.

Bilet fiyatlarına bakıyorum. Bir ihtimal bende gidicem maça. Gelen olursa maçtan önce buluşup bir 3 lü çekeriz pati ailesi olarak. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...