Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Paladin

CapN

Öne çıkan mesajlar

olmuyor işte öyle artık, tbc'de paso herkes stun resistliyor. hoj'un magic resist olayı da var, düşük lvl kaldı diye mi o kadar resistleniyor bilmiyorum ama. zaten rogue çok acemi değilse ne zaman stun atacağını biliyor açıyor cloak. cons attığında zaten içinde duran rogue'ları saymıyorum ben. adam istediği zaman kaçabilir ve bandajlayabilir ama sana su vs içirtmez. ranged attack denen bir olay var. kullanmayacak kadar cahilleri zaten saymıyorum herhalde kalmamıştır bu devirde.

bende de 17k armor 1650 healing 380 resilience 12k hp var değişen birşey yok. eskiden devamlı yendiğim bir rogue vardı haşat etti resmen en son bir denedik geçenlerde. heal atmanın imkanı yok, atsan da birşeye benzemiyor. zaten dueli tümden bıraktım tbc'de ne kadar çaresiz olduğumu görünce neredeyse herkese karşı ki öncesinde belki binlerce duel yapmışımdır bg kuyruklarında. şu değişiklikler gelince hunter kalmıştı o da yenilmez olacak.

düzgün oynamayı bilen bir rogue tbc öncesinde bile yenilemiyordu ki paladinin en kolay yendiği 2-3 sınıf arasındaydı o zamanlar teketekte. bir de hunter ve warrior vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
olmuyor işte öyle artık, tbc'de paso herkes stun resistliyor. hoj'un magic resist olayı da var, düşük lvl kaldı diye mi o kadar resistleniyor bilmiyorum ama. zaten rogue çok acemi değilse ne zaman stun atacağını biliyor açıyor cloak. cons attığında zaten içinde duran rogue'ları saymıyorum ben. adam istediği zaman kaçabilir ve bandajlayabilir ama sana su vs içirtmez. ranged attack denen bir olay var. kullanmayacak kadar cahilleri zaten saymıyorum herhalde kalmamıştır bu devirde.

bende de 17k armor 1650 healing 380 resilience 12k hp var değişen birşey yok. eskiden devamlı yendiğim bir rogue vardı haşat etti resmen en son bir denedik geçenlerde. heal atmanın imkanı yok, atsan da birşeye benzemiyor. zaten dueli tümden bıraktım tbc'de ne kadar çaresiz olduğumu görünce neredeyse herkese karşı ki öncesinde belki binlerce duel yapmışımdır bg kuyruklarında. şu değişiklikler gelince hunter kalmıştı o da yenilmez olacak.

düzgün oynamayı bilen bir rogue tbc öncesinde bile yenilemiyordu ki paladinin en kolay yendiği 2-3 sınıf arasındaydı o zamanlar teketekte. bir de hunter ve warrior vardı.
valla cd doldukca atıyorum :D nerden bılcek :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben ne desem bos .sunu soleyebılırım.bende basta kesemıyodum.ama mesela 2. shıld ı acamıyodum sunu faark ettım hp cok azalmadan accaksın.2.sını kullanbılmek ıcın.cd ları harcıycaksın.cok damage alan bı class deıl pala.ayrıca cok ıı ratınglı takımlarda oldum (3-3 2100 kusurdu 5-5 1900 kusurdu)nerdeyse sureklı pvp yaptım .pve yaptık .ınvu benımm class masterımdı.2 healer karazhan a gırerdık temızlerdık prınce aran etc.karazhan nerf yemeden once nıghtbane 2. kesen turk guıldıydık revodan sonra .eglendık . pala ile ııde oynardımm....
Sosyal ağlarda paylaş

tbc geldi 1 sene olacak hala duel hesabı yapıyorsunuz. Eskiden, çook esikden paladin imba duel class ıydı. :P

tabi o zamanlar hunterlar karakterlerini siliyordu. warlocklar summondan başka işe yaramıyordu. her yer stun lock kasan rogue doluydu. :P

tbc de lvl 70 olduktan kısa bir süre sonra holy oldum bir daha hiç değiştirmedim.

gelip holy paladinime duel teklif eden kişiler oluyor acaip gıcık oluyorum. üzerimde sadece intelligence ımın 35% i kadar dmg/heal var. gerisi full +heal.

oynamayı bilen her class paladini teke tek de alır. o yüzden paladini 1v1 durumlarına göre düşünmeyin. retrO da olacaksanız healer da olacaksanız hep yanınızda adam var mı ona göre düşünün.

mesela retrO paladin isem yanımda warrior olmasını isterim ya da iyi bir mace rogue.

önemli olan grp pvp de (arena , bg outdoor pvp) paladinin ne kadar işe yaradığıdır. sonuçta paladin bir support class (blizzard hiç bir class ın "support only" olmayacağını iddaa ediyordu 3 sene önce.)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla onu bunu bilmem bi paladin ölmek istemedi mi ölmüyor. Dün AVde bi paladin SP GYden köprü altından kaçmaya başladı bende peşinden. Yaklaşık 8-10 dakika ardından koştum sürekli 2 bubble açtı ama kesemedim. Yani dönüp savaşsa keserim elbet ama kaçtı mı kesme şansı yok. Konu ile alakasız ama yazmak istedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Paladinim holyim mutluyum dps yapmak ıstedıgı zaman canım gidip respec oluyor moblara vuruyorum 1k 2k mutlu oluyorum paladin ile dps yapmaya kasıcak arkadaşlarada reroll demekten kendimi alamıyorum paladin dps YAPAMAZ. Yani anlamıyorum paladin ile dps kasmaya çalışan arkadaşları yani orda warrior var olmadı warlock var hadi ben malee takılcam diyorsan rogue var abi gidin onları oynarın ne diyim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatım Boyunca Holy Oynadım Zaten Priestede Paladada
Ben En Iyı Olucam 3k 4k Damage Vurucam Dıye Bır Olayımda Yok
Artık Hardcore da Kasmak Istemıyorum
Arenada 1900+ Rating Pesındede Degılım
Retri Olup Bg de Koşturmak Istıyorum
Duruma Öle Bır Hale Getırdınız ki Anlamak Mumkun Degıl

Sorularım Baştan Berı Cok Acık
Talent
Ne Tarz Item

Igrenc Itemlarımla %60 ı Karazhan Heal Gearımdan Kalma
1.5-2k Damage Vuruyorum Suanda ve Mutluyum

Hayvan Gıbı Damage Vurmak Istesem
Gıder Yenı Char Kasarım
Ama Açık Paladınle Oynamak Istıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

CapN said:
Hayatım Boyunca Holy Oynadım Zaten Priestede Paladada
Ben En Iyı Olucam 3k 4k Damage Vurucam Dıye Bır Olayımda Yok
Artık Hardcore da Kasmak Istemıyorum
Arenada 1900+ Rating Pesındede Degılım
Retri Olup Bg de Koşturmak Istıyorum
Duruma Öle Bır Hale Getırdınız ki Anlamak Mumkun Degıl

Sorularım Baştan Berı Cok Acık
Talent
Ne Tarz Item

Igrenc Itemlarımla %60 ı Karazhan Heal Gearımdan Kalma
1.5-2k Damage Vuruyorum Suanda ve Mutluyum

Hayvan Gıbı Damage Vurmak Istesem
Gıder Yenı Char Kasarım
Ama Açık Paladınle Oynamak Istıyorum.

blacksmıth kas mace ın 2 halını yapmaya calıs deep thunder ordan sana yusde %2 sansla stun gelcek.protta hammer of justıce 3 talent ver yanı prot a 20 talent 41 de retrı yaparsın.palanın cok ıı dps ı olmadıgı ıcın adamı stunlarda yavaslatmaya calıscaksın. zaten hammer of justıce 15 sanıye azaltcak retrıden gelen 1 stun un daha olcak .shıld ı sayarsak yaklasık sana 30 sanıye fılan dokunamıycak oynadıkca alısırsınn zaten.seal of command ı kullanırsın .mana sıkıntın olabılır :)
Sosyal ağlarda paylaş

İsyan etmenin bi anlamı yok valla, normaldir konunun değişmesi. Sonuçta forum burası.

Talent zaten verilmiş daha önce, hazır bloodelfsin bosac da var o yüzden spell damage ı direk ele bence ve sadece str ve crit yüklen. Item olarak tavsiye çok zor çünkü bin türlü item var ama wowheadden armor seç arama kısmına gel, str olan plateleri arat falan. Wowheadin arama kriterleriyle biraz uğraşırsan tam istediğin gibi bi sürü item bulabilirsin.

Bide sana bi alternatif :
http://www.wowhead.com/?talent=sZVGkhMh0gZVfctM0uVco

Bunun adı 2 handed reckoning bomb. Arenada işe yaramaz ama bglerde yada world pvpde güzeldir. Eline hızlı bi 2 hander alırsın, misal sezon 2 painsaw (bunu kasması kolay), bide haste rating stackleyip deli burst damage koyarsın. Bide talentları 2.3 e göre verdim, ondan vindication imp cru falan var. Build bunun gibi bişey ama bi iki talentın yeri değişebilir tabi, divine purpose falan ne kadar gerekli bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...