Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besiktas vs Liverpool

Revenant

Öne çıkan mesajlar

Liverpool u yenmişiz yenmemişiz hiç farketmiyor.

Dün gece inönü stadında olanlar belki birdaha çok ender görürler.

Öyle bir atmosferdiki.Anlatılmaz yaşamanız gerekir.

Türkiye de yaşadığım için Türk olduğum için ve Beşiktaş ı tuttuğum için müthiş şanslı hissettim kendimi.

Harikaydı taraftar harika...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşım ya. oynadığımız futbolu beğenmeyenler futboldan zerre anlamıyor sanırım. liverpool ancak bu futbolla yenilebilirdi.

taraftar için artık kimse konuşamayacak en çok ona seviniyorum. isteyenlere KOP grubunun yaptığımız şovla ilgili söylediklerini tek tek quote yapabilirim.

harikaydık. çok çok çok mutluyum. anfield'da bi beraberlik alırsak muhteşem olucak ve oynadığımız futbol ve ertuğrul'un taktiksel bilgisdi beni cok umutlandirio acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
beşiktaşım ya. oynadığımız futbolu beğenmeyenler futboldan zerre anlamıyor sanırım. liverpool ancak bu futbolla yenilebilirdi.

Evet şu yorumla engin futbol bilgini bana ispatlamış oldun.
Liverpool'u yendiğiniz futbolun taktiksel izahını yaparmısın bir anlıyalım.

Şöylemiydi mesela taktiksel izah..
Beşiktaş rakibi etkili ataklarla ve yoğun pres sonucu bunaltarak arda arda kaleyi hem iç hem dış şutlarla yokladı..
ardından gelen organize bir atak sonucu topla buluşan sami köşeyi müthiş görerek skoru 1-0 a taşıdı..
Fakat Beşiktaşın taktiksel futbolu burda başlıyordu..
1-0 öne geçen beşiktaş defansındaki etkili isimleri ( ibrahim üzülmez ve gökhan zan ) kullanmayı iyi bilerek rakibe doğru düzgün pozisyon bile vermedi.
Liverpool adeta 2.yarıda sahada yoktu.dakika 65den sonra beşiktaş etkili atak futboluna yüksek teknik kapasiteli oyuncusu BOBO ile tekrar geri döndü..Ve aradığı golu BOBO ile bulan Beşiktaş tarihi bir skora imza attı..
Maçın geneline baktığımızda liverpool un 3 beşiktaşın 23 kaleyi bulan şutu vardı.

bu olabilir mesela.

boboyu da satarsınız 10milyon dolara seneye..Real şimdiden takmıştır kancayı..

evet senin taktiksel açıklamanı bekliyorum futbol üstadı mumu.
Sosyal ağlarda paylaş

eve dönerken
" olsun sallayın liverpool'u yendik gerisi traş" dersiniz artık son maç..
bu futbolla puan aldığınıza dua edin diyorum kibarca
adam liverpool ancak bu futbolla yenilebilirdi aksini söyleyen futboldan anlamayınlardır diyo bide güzelce
boboyu seneye 10milyon dolara satıcaz diyen bir futbol virtuozu ile tartışmak yersiz aslında ama bir sorum olucaktır benim üstadıma

bu bobo porto ve marsilya maçlarında nerdeydi..
ordada gol atmışmıydı ?
he siz gol atamamıştınız dimi iki maçtada..
trajıkomik sekilde "grubu gol atamadan kapatıcaz galiba" diyen beşiktaşlılar varken,bobo ispanyada real'e imza atıyodu dimi..
sonra geldi işte golunu attı.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bişey var, liverpoolun bitmek tükenmeyen bi enerjisi var. tam beşiktaşa ters bi takım yani. pozisyon harcamış olabilirler ama ikinci yarı son 5 dakika dışında liverpoolun aman aman bi üstünlüğü yoktu. hatta ikinci yarının ilk 15 dakikası da öyle.
higuain girdikten sonra da kontralarda etkili olduk. onlar kaçırdıysa biz de kaçırdık altıpastan ne olmuş yani?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...