Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu sabah(mutfaktan ölü bir kol düştü)

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

yakin zamanda boyle bi film izlemissen veya cok onceden bile olsa izledigin bi film beyninde bi yer edinmisse normaldir bu tip halusinasyonlar gormen. :) bende bi ara depremi takmistim kafama durup dururken sallaniyomusum gibi geliyodu. :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

banada olmuştu..7-8 yıl oldu ama..gerçi bana baya olurdu eskidende en belirgini var..kendi yatağımda yatıorum..geç yatmışım..yarı uykulu iken anş bşr sesle uyandım..kalbim deli gibi atmaya başladı..sanki etrafta bir köpek sürüsü yürüyordu..elime bir kitap gibi sert bişi geçirdim..evi dolaştım fln..sesler gitti..ama ben kıllandım bi kere..o zaman daha küçüğüm baya annemlerin yanına geldim..annemin yerine ben yattım annem benim yatağıma yattı..aynı sesler yine gelmeye başladı..ben artık kafayı yedim fln derken aralık kapıdan koridora baktığım köpeklerin bana doğru koştuğu gördüm..adeta kalbim duruodu..sırtıma kapıya çevirip uyumaya çalıştım..sonrada hepsi yok oldu:D[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

*!nııııhahahahaaaaa...*
şokoleti ve avokadolu dondurmanın laneti üstünde senin hemen gidip şokoleti ve eksiii 12 derecede avokadolu dondurma yemelisin...

*!nıııhahahahahahaaaaaa*
caniyim bennn
*!canidir walla*[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye?
Şokoleti yemeye!
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen olur bana mesela rüyamda yatağımda böcek dolandıgını görürüm sonra kalkarım iki saat yatamam ya içinde böcek varsa diye böcek olduguna uyku sersemiyken kesinlikle inanırım.. Sonra bi kaç dakika sonra aklım başıma gelir napıyorum ben ya der yatarım ama hala içimde bi his kalır ve ayaklarımı öyle rahat rahat uzatamam yatağa..

Ama seninki bayağı bi aşmış yani, bi kol düşüyo sen onu görüyosun sonra bir daha göremiyosun.. çok korkunç aslında kafam karıştı iyicene..[hline][Mix]Blackicé a.k.a Kevin Blackice
Darkworld UO Developer
Kestane Seviyorsanız | Sevmiyorsanız

Sosyal ağlarda paylaş

bana da rüyamda o tür bir şey olmuştu. rüyamda yatağımda bir yılan vardı. büyükte bir şeydi hani. ben james bond filmlerinden öğrendiğim taktikle hiç kıpırdamadan durmaya çalıştım, ama yılan yine üstüme geliyodu. james amcaya bi güzel küfür saydırdım.. sonra yılan boynuma dolanmaya başlayınca uyandım.

uyandım da bi baktım yılan yerde duruyo, ne oluyo lan diye yataktan fırladım, bi baktım gitarın askısı yılan sandığım şey.

şimdi anlamadığım, ben gecenin karanlığında uyurken o askıyı görüp yılana benzettim de mi rüyayı gördüm; yoksa o rüyayı gördüğüm için mi askıyı yılana benzettim. phew. hala bilmiyorum. sizce?[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi ara baya tırsardım sonradan geçti. Bi hikayemi anlatiyim gerçektir ve 2 hafta falan etkisindeydim..

Bi gün gene normal kalktım yataktan. Uykumu falan gayet iyi almıştım. Kokrku filmi hiç izlemem, görsem kaçarım. Bilgisayarı fazla oynamam yani normalim :D
İşte neyse okula gidecem 8 de kalktım 9 a çeyrek kala evden çıkmam lazım. Gittim tv yi açtım, gazeteyi aldım okudum falan. SOnra baktım buçuk olmuş giyinmeye odama gittim. Sonra içerden, mutfaktan tabak çanak sesleri, çatal buçak sesleri geldi. Sanki biri bulaşıkları yerleştiriyor yada bunun gibi bişey yapıyor gibiydi. Bu sırada evde yanlızım annemler falan öğretmen okullarına gittiler. Kardeşimde okulunda. Evde yanlızım kapı falanda kilitli.. Ben hemen kulak kabarttım seslere. Daha önceden bi hırsız girmişti bu saatlerde eve ben yokum zannediyo evde neyse o ayrı bi hikaye :-P Herneyse işte kulakkabarttım gene sesler geldi. Bu sırada Tv hemen yan odada orda da müzik atv de yol haberleri var o sırada.. Sesler gene geldi bide ardına salonun kapısının açılırken çıkardığı ufak bi kapı gıcırdama sesi var. O eklendi. Ben o anda nasıl korktum anlatamam size varya. Hemen Şans a bala demir bi sopa vardı kardeşimin yatağının altında. Onu aldım. Bide ışığım yanıyodu. Yani odanın ışığı. Gölgem yansıyodu koridora. Tabi hemen göğsümü falan şişirdim hani büyük biri falan gibi gözikiyim diye. :D Demir sopayıda tehlikeli bi şekilde tuttum. Odadan çıkmaya başladım. Sesimide kalınlaştırdım. "Kim var orda lan!" dedim. :-P Tabiki cevap gelmedi. Yavaşça koridorun köşesine yaklaştım sonra büyük bi hızla fırladım yerimden ve hafiftende bağararak "Defol lan evimden kafanı kırarım senin *** " dedim. (frp oynarım söylediklerime biraz hayal gücünüzü ekleyin sopayı tutuş tarzım ve hareketleri tam bir savaşçının yapacağı gibiydi :D ) Evi dolaştım kimse yok. Mutfağa baktım hiç bişi yok. Tabi hemen giyindim ve çıktım evden. Tam kapıyı kapattım gidiyorum. Kapıyı kapattıktan sonra kapının deliğinden bi gölge geçti gibi oldu. İşte o zaman nasıl korktum varya 3 gün teyzemlerde yattım. Sonrada yanımda o sopayla beraber yattım. :-)[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

rüyamda düşmeyi görmeyi çok severim
hatta rüyalarımın çoğunda rüyada olduğumu farkettiğim(kontrol edemiyoruz daha:( ) için korkunç rüyaları severim (ama rüyada olduğumu farkedicem yoksa yusuf oluyo)
Genellikle korkunç bir rüya başlarken rüyada olduğumu anlarım kısa bir süre sonra uyanıyorum çünkü normalde bulunduğum yerle ilgili yada uyanmak uyanmamak ile ilgili şeyler düşününce astral seyahat gibi rüyada bozuluyor
Ama rüyada olduğumu farkettiğim uykularda apartmanın merdivenlerinin arasındaki boşluktan atlayıp paraşütle yere inmem(10 yaşında felan görmüştüm) 300 m den denize atlamam(denizde plastik gemiler vardı önce annem atlamıştı bende rüyada olduğumu farketmişdim bir otelde idik heryer beyazdı ve otelin dış duvarında denize bakan uçurumun üzerine kurulmuş otelin denize bakan dış duvarında 10 kişi duvara yapışarak ve duvarın üstündeki bir çıkıntıya basarak ileriliyorduk) yada apartmanın tepesinden atlamam bu gibi rüyalar düşme noktasında uyanınca o uyandığın andaki adrelanin hissi içinin kıpırtısı manyak bir duygu sonra güler uyurdum:)

Ama benim için en korkulu rüyalar su ile ilgili olanlardır
Bir ay boyunca deniz anası dolu bir denize düştüğümü görmüştüm tekneden topaç gibi dönüyordum teknenin içinde ve denize düşüyordum bir yere tutunamıyordum dönüyordum önce iskeleyene düşüyordum dönerek suya uçuyordum

Yada gemideyiz gemi batıyor ve sudayız tahtadayım ayağıma ipek gibi birşey temas ediyor bir bakıyorum DENİZAHANASIII Hiaa orada tahta parçasını kalbime saplıyorum istiyerek UYANMAK İÇİN!

Kayak yapıyorum
Suda bir beyazlık
Deniz anaları
Motor duruyor suya batıyorum ve HİAAAAAAAAAAAAAAAA
*!fena olur*

İnanılmaz bir hızda denizin 10cm üzerinden ilerliyorum
Bir anda aklıma deniz anaları ile gördüğüm rüyalar geliyor /bi nevi rüyada olduğunu farketme düşünme ve tabi rüyada düşündüğünüz şey anında gerçekleşir ve fobiniz olunca onu düşünmeyi engelleyemessiniz
Deniz aniden deniz anaları ile doluyor ve ben suya düşüyorum

İskeledeyim suya düşüyorum deniz anası yüzüme geliyor orada yatakdan zıplıyarak uyanıyorum tüküyorum küfrediyorum *!görüntüyü hatırlar fena olur*

Denizdeyim(LAN BEN DENİZE GİRMEMKİ NASIL GÖRÜOM BUNNARI) yüzüyorum büyük bir cisim üzerime yaklaşıyor ve beyaz tabiki deniz anasının anası ve üzerime atlıyor /ne? nasıl yani suda diilmiydiniz siz etrafımı sarıyor ve harakiri çekiyorum

Ama en ilginç rüyam odamdaydım yangın merdiveni kapısında birşey beliriyor
Korkmuyorum onun bizden olduğunu biliyorum çünkü bana birşey söylicek geliyor ve onlara katılmamı istiyor
ismiii nasıldı hmm o harfi ile başlıyordu oghıs gibi birşeydi bu rüyamı hiç yazmamıştım bir yere ve yaratık küçük bir dinozora benziyordu bana bakıyordu garip olan normalde adrelaninle uyanmam gerekirken sakince uyanıp yangın merdivenine bakıyorum içimde bi üzüntü var hani gidicekdik gibi bir düşünce var aklımda
Sonra gene uyuyorum gene geliyor? ve gidiyoruz yangın kapısından çıkıyoruz o yaratıkların bulunduğu bir yere geliyorum bu sırada sürekli olarak duvarımı görmeye başlıyorum uyanıyorum annem bağırıyor direniyorum rüya devam etmeli sonunu görmeliyim bir masaya geliyoruz karşımdaki yaratık birşey diyor dil farklı anlıyorum selam gibi birşey ona bakıyorum yastığımı görüyorum ve uyanıyorum küfrediyorum biraz

Sonra bu hikayenin devamı geliyor uykulu oldukca devamı geliyor yani kafayı dayadıkca uyumadan aklımda hikaye gibi geliyor ama görüntü yok sadece hikaye düşünce
Sonra bu yaratıklara katılıyorum ve biz 2 düşman grubuz normal dünyadayız karşımızdaki yaratıklar bizden çok farklı onlarla savaş halindeyiz birimiz onların 10 tanesini öldüyürüyor ama onlar rearkarnasyonu var ölüyorlar sürekli aynı ruhları gene geliyor sürekli olarak farklı yollardan saldırıyorlar
Ama order chaos a benziyor bu:)
Birde karşı yaratıklar insan şeklindeler sürekli geliyorlar ellerinde kaleş var okulda beni mermiye diziyorlar (okulda yürürken arkama bakıyorum ve aklıma bu geliyor) yere düşüyorum heryerim mermi dolu hepsinden kurtuluyorum peşlerinden gidiyorum tuzakmış daha çoğu çullanıyor bizimkiler yardıma geliyor kurtuluyorum mermiler feci acıtıyor ama ölmüyorum biz kolay ölmüyoruz diyor ehe iimiş modundayım ben mermileri çıkartıp eve gidiyorum
Ve 1 yıldır bu kesilmedi
Nezaman sakinleşsem aklım bana hikaye yazıyor:) uyumadan 1 saat aklımı dinliyorum ekşınlı hikayeler dinlemek güzel oluyor
Hiçbirşey düşünmeme gerek yok birisi resmen bana uzuuun bir hikaye anlatıyor

Halada devam ediyor:) bunları birleştirip güzel bir senaryoda derlesem lotr dan daha çok ün yapabilir ama nerde üşeniyoruz:)[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

ben de deminn kalktım uykumu açmamak için gözlerimi kısık tutarak, kapının yarı açık olduğunu farkında değilim, tam toslayacaktımki ellerini boğazımı sıkmak için bana uzatmış bir manyağa benzettim yarım sn kadar, yüreğim ağzıma geldi. normaldir herhalde..[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki pek aynısı sayılmaz ama yinede benziyor.
Beyin görülen rüyaların etkisinde farkettirmeden kalır. Bu rüyaların etkilerini bazen uyku halinde rüya görüyor olduğunu düşünüp organlara emirler verir.Organlar bu emirleri yerine getirir. Yani o an beyninin sana rüyada göstermek istediği şeyi görmüşsün. Beynin sana rüyanda bunu göstermek istiyordu ama sen beynin ihtiyacı olan uykuyu almadan uyandığın için gerçekte görmüş oldun.Bunu daha önce hiç görmemiş olmanında açıklması şöyledir.
Gördüğümüz rüyaların en fazla 15 sn sürdüğünü hepimiz biliyoruz sanırım.İşte sen uykunu alamadan ani bir tepki ile veya bir çalar saat ile bu 15 sn rüya süresi içerisinde uyanırsan kalktığında bu çeşit şeyleri beynin yansıtmaya devam eder.Aynen önceden programlanmış bir bilgisayar gibi.Bu olayın daha önce olmamış olmasıda normaldir çünkü hep o 15 sn lik rüya süresinde uyanamassın.
Geliym şimdide benim yaşadığıma; ilk okuldayken kalecilik merakım vardı. Mençistir'in ünlü kalecisi şımaykıl'a özenirdim.Ranzam vardı o sırada ve ben üst katta yatıyordum.Kenarında korumalık vardı. Ama gece ne olduysa oldu ve ben kafamın zonklamasıyla uyandım.Uyandığımda yerdeydim ve annem başımda bana tokat atıyordu.Artık nasıl bir ses çıkartıp uyandırdıysam kadını.Uyandığımda ise tek hatırladığım şımaykıl'ın fenerbahçe maçında boliçten yediği golün aynısını ben yiyordum ve o top için zıplıyordum.

Evet arkadaşlar olay budur.Azcık bilgilendirebildiysem sizi ne mutlu bana.[hline]Gunerguler, 22 December 2003 13:17 tarihinde demiş ki:
BonePART sen kimsinde kapıyı gösteriyon yattım yere allahım ne adamlar var ya kapıyı ben sana gösteriyim bari o zaman yav

Holyman
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende aynı dertten müzdaripim geceleri kalkıyorum garip garip şeyler görüyorum.
Ama memnunum ben heyecan oluyor.
YAtakta bir dönüyorum yanımda Avril Lavigne hass oluyorum obur tarafa bir dönüyorum J.Lo lan diyorum atlıyorum yataktan ne arıyorsunuz lan burda aguilera ablamız çıkıyor ortaya.

yok yok şaka yapıyorumda harbi bir doktora gözükmekte fayda var yani herkes garip şeyler görmüştür ama ölü kol u görmek yıpratıcıdır bayağı.

Benim en heyecanlı olayı gevenin 3ünde boxerimin üstüne ceketi giyip okula gitmeye çalısmam oldu annem kapıda yakaladı allahtan yoksa gecenin vakti sokakta öyle uyansam deliririmde heralde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...