Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocukta yaparım kariyerde

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

bana nedense çok aptalca geldi bu reklam acaba yanlış mı düşünüyorum

tipler aptal aptal şarkı söylüyolar.... olmamış

ayrıca kadının "peşinde" koşan adamın surat ifadesi de bomba[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

aket,abi çok güldüm ya
"çocuk da yaparım yaparım kariyerde reklamı" fln yapsdaydın topic'in ismini lol

-çocukta yaparım kariyerde
aket

gibi olmuş yada bana öyle geldi :)[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

"eyvah nicotinee!" dedim sonra ban yediği aklıma geldi hehe.

bence berbat bi reklam, x. yılı daha belirgin bir şekilde kullansalardı daha başarlılı olurdu.

böyle cinsiyetlerin hede yaparım hödö yaparım şöyleyim tarzı konuşmaları bana çok saçma geliyor, normalde yapılamıyor mu ki bunlar ? kompleks veya eziklik olarak algılıyorum.cinsiyetlere eşit bakıyorsan zaten böyle bir cümle sarfetme gereği duymazsın.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 23 November 2003 04:02 tarihinde demiş ki:
Nil karaibrahimgil'in şarkı sözlerine ben hepten uyuzum zaten. Ondan beklenebilecek en iyi şey bu işte.[hline]Lotgd Güzel bir oyun.

+1[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 23 November 2003 02:45 tarihinde demiş ki:
benim karım tam evlenicekken mikrofona eğilip "çocukta yaparım, kariyerde" diycek! sen misin diyen, çarparım iki tane, başlarım kariyerine[hline]Even the smallest person can change the course of the future...

:lol: eheh evet çok iyiydi[hline]CsnFrp
What is Regulus?
canbir, 12 November 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
regulus:her konuda bi msjı mutlaka bulunan,canısı şekersi,bülüğü büzülüşecesi kişi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 23 November 2003 04:02 tarihinde demiş ki:
Nil karaibrahimgil'in şarkı sözlerine ben hepten uyuzum zaten. Ondan beklenebilecek en iyi şey bu işte.[hline]Lotgd Güzel bir oyun.

+1[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım....
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 22 November 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
ehe okulda sana tampon taksalar hem çocuk hemde kariyer yapabilir misin diye deli taşak geçiyoz vala[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...

gençler okullarda bu reklam hakkında konuşup eğleniosa reklam amacına ulaşmış demektir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 22 November 2003 19:37 tarihinde demiş ki:
ehe okulda sana tampon taksalar hem çocuk hemde kariyer yapabilir misin diye deli taşak geçiyoz vala[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...

gen$ler okullarında bunu konuşup eğlendiklerine göre reklam amacına ulaşmış demektir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wicca, 23 November 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
gençler okullarda bu reklam hakkında konuşup eğleniosa reklam amacına ulaşmış demektir

hayir reklam tasakoglani oldu. antipati dogurdu. reklam sayesinde insanlar sadece firmanin urunlerine ve reklamin mesajina degil, artik boyle hirsli kariyer kadinlarina da daha olumsuz bakacak.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 23 November 2003 09:10 tarihinde demiş ki:
ezikliğini kanıtladı yine

ulan kek yaptım diye şarkımı olur be[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

su içtim diye topic oluyo ama ;)
(yanlış anlama,üzerine alınma sakın. genel bişey bu)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

çok ilginçtir burada kendini pet reklamlarına adamış heyecanla bekleyen bir kitle var şayet paticik birleşik gayler konseyinin kod adı değilse bir sorun var demek

reklamlara gelince bu reklamların hedef kitlesi siz değilsiniz sizin için hazırlanmıyor sizin ne düşündüğünüzün bir önemi yok kısaca sizi kimsenin adam yerine koyduğu yok beğenip beğenmemek hedef kitlenin sorunu.[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 27 November 2003 02:29 tarihinde demiş ki:
çok ilginçtir burada kendini pet reklamlarına adamış heyecanla bekleyen bir kitle var şayet paticik birleşik gayler konseyinin kod adı değilse bir sorun var demek

reklamlara gelince bu reklamların hedef kitlesi siz değilsiniz sizin için hazırlanmıyor sizin ne düşündüğünüzün bir önemi yok kısaca sizi kimsenin adam yerine koyduğu yok beğenip beğenmemek hedef kitlenin sorunu.[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"

+65464984146761434
Sosyal ağlarda paylaş

aaa fakat ben hedef kitlenin esi, dostu erkek arkadasi, kocasi akrabasiyim. toplumda insanlar birbirlerinin dusuncelerinden ister istemez etkilendiginden eninde sonunda bu denyolara geri donecek dangalak reklamlari. torek de yaparim borek de. oberh.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...