Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayatımın dumuru...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

sinemaya gittik dün arkadaşlarla matrix'e.

arkadaşım "olm yanımdaki adam horluyo" dedi, baktım "olm o benim babam lan" dedim
- hassiktir
- harbi olm
- ya de get
- olm harbiden
- ciddi misin
- evet ciddiyim

Herif inanmadı, ara olunca konuştum falan annem babamla öyle inandı. Diğer 3 arkadaşa anlattık olayı yarıldık topluca. Dumur oldu arkadaşlarım özellikle de babamın yanında oturan. Hah
Ama düşünün en büyük dumuru ben yaşadım da çabuk atlattım.
Arkadaş dedi işte yanımdaki adam uyuyo diye, "oha" dedim içimden bi baktım babam !
edit: Adamcağız inanılmaz yorgunmuş, kardeşim çok ısrar edince gelmek zorunda kalmış filme. Tabi protesto hakkını kullanmış :P[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 24 November 2003 03:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci dumur olayı katmerlemiş.. eheh :D

Ama ben şaka dükkanıma gittiğimde içeri girdiğimde bir kızın bana : Ne tür bir şaka istiyorsunuz? demesini de dumur olarak nitelendiriyorum.. :)[hline][Reborn] Kevin Blackice
[FoA] Paladin Of The Light
-------------------------------------
Mail Adress
MSN Messenger : [email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

perşembe günü otobüsle Bursaya gelirken otobüste Forrest Gump ı izletiyolardı

Arkada da bir hacı ve 4 karısı oturuyolar

adam saat 20:00 olunca arkadan bağırdı

-Birader haber açın da haber izleyek haber saati geldi[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

hehe oldukca dumurmuş harbi :))

yanlız ben hayatımda sinemada uyuyan insan hiç görmedim..Belkide göremedim,hep filmleri izlediğim için..

birde en önde izlerken,film sırasında yanınızdakilerin izleyişini izlemesi süper oluyor eheh[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
incoming...010104
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç sinemada uyumadımda en komiği bir kere arka sıradaki adam uyumuştu kafası arkadaşımın omzuna düşmüştü resident evildaydık sanırsam.

Omuzuna kafasının değmesiyle

"DSBÖRÜÜÜSRRRRRRRRRTTTTT" diye bağırdıydı arkadaşım hehe.

Aynı filmde arkadan bir bağırtı gelmişti.Filmin sonlarında kadın çıplak ameilyat masasında yatıyor ve kalkıyor arkadan bir ses.

"OHA MEMET KIZIN .MINI GÖRDÜM LAN!"[hline]Infernal_Reborn, 22 November 2003 17:00 tarihinde demiş ki:o diil de max payne 2 oynuorum adam hep traşlı. lan ne ara traş oluon allahsız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...