Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

engineer mount?

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

işte bunu bekliodum yaaaa....

390 engineer'ım <3

2 yıl önce engineer oldum. hiç bırakmadım. herkes bıraktı kimse kasmadı, benden başka engineer kalmamıştı ama gene de bırakmadım. tailor kasmadım gene de engineerı bırakmadım. ilk engineering patchi geldiinde, gözlüğü aldım serverda benden başka kimsede yoktu. epic gun ı yapıp satmaya başladım bi de baktım benden başkası yapamıo koskoca serverda.. onun üstüne yıllarca benden çok para götüren ama bana hiç para kazandırmayan enginnerdan sağlam para kazanmaya başladım. nether başına 500g alıp malzeme sizden nether benden diye silah sattım. 4k para yaptım. ilk ayın sonunda horde tarafına bile silah yapıp yolluyodum hala benden başkası yapamıodu. sonra gözlük ve silah ayağına başka enginnerlar türedi :)

ama olsun ^^ ve şimdi de uçan şeyimiz gelio :P oh bee :D mutluyum ehi

[ Mesaj 14 Ekim 2007, Pazar - 14:10 tarihinde, Dragonmax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ombakkombak
üye § 13 Ekim 2007, Cumartesi - 23:32 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

375 engineeringi iptal ettim ben tailoring kasıcam diye allah beni ne yapsın?

valla dene bi ticket falan. böle mount için değer yani.
Sosyal ağlarda paylaş

1-300 : http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=102789457&pageNo=1&sid=1#10

300-375 : http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=102789457&pageNo=2&sid=1#30

Ben daha 300'e kadar kastım(karakter 56). Yaklaşık olarak ilk linkteki gibiydi. Yanlız bir düzeltme ekleyeyim. Bu liste hazırlandığında Thorium Shells daha trainerdan örenilemiyordu sanırım o yüzden Thorium Tubes yapılması söylenmiş. Ama artık Thorium Shells trainerdan öğrenilebildiği için öğrenir öğrenmez bununla kasmanı tavsiye ederim. Malzemesi daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...