Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level'de yaprak dökümü ve sonrası...

ses

Öne çıkan mesajlar

Level eskiden güzeldi doğru ama 2002 ve sonrasında her sayıda fanboylaşma biraz daha tavan yaptı.Alacağın son sayısı Ekim sayısı ondan sonra hiçbir oyun dergisi almam.Orjinal oyun , strateji ustası arşivi falan verirlerse o ayrı.Zaten şu ana dek alışkanlıktan bir de "acaba bu ay Gundam yada Armored Core incelerler mi?" umuduyla aldım.Bundan sonra da umudum yok açıkçası.

Not : 99'da çıkan Half Life oyununa "Half Life 1" , Voltron'u "Voltran" diye yazan fanboy yazarlara karşıyım. Bu tür saçmalama ifadeleri kullanmayan PC Gamer vardı ama nerdeyse 6-7 senedir yok o da. (Amerika'daki dergisi kapanmış sanırım) Olur da burda çıksa onu alırdım , Gameshow başkasına ne ifade ediyorsa onun da anısı bende ayrıdır.

Gorcan abi'yi sevenler var , hatta metal muhabbeti geçince "Gorcan abiyi tanıyormusunuz?" falan deyince millet susuyor vay be diyordu (Halbuki metalla gram alakam yok) Benim için ifade ettiğini söyleyeyim , Gorcan Abi okumak isteyenin Deli Kasap falan okuması lazım.Bir oyun dergisinde böyle insanların yeri yok bence.

Cenk Erdem? Saçmalamayın ya? Oyun dergisi okuyoruz , hebele hübele diyaloglara gülmek istesem gider Yeni Harman , Hayvan falan okurdum.Zaten aylardır bir sayfası boşa harcanıyor sözde karikatür kısmı yüzünden...

[ Mesaj 25 Eylül 2007, Salı - 13:01 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Level eskiden güzeldi doğru ama 2002 ve sonrasında her sayıda fanboylaşma biraz daha tavan yaptı.Alacağın son sayısı Ekim sayısı ondan sonra hiçbir oyun dergisi almam.Orjinal oyun , strateji ustası arşivi falan verirlerse o ayrı.Zaten şu ana dek alışkanlıktan bir de "acaba bu ay Gundam yada Armored Core incelerler mi?" umuduyla aldım.Bundan sonra da umudum yok açıkçası.

Not : 99'da çıkan Half Life oyununa "Half Life 1" , Voltron'u "Voltran" diye yazan fanboy yazarlara karşıyım. Bu tür saçmalama ifadeleri kullanmayan PC Gamer vardı ama nerdeyse 6-7 senedir yok o da. (Amerika'daki dergisi kapanmış sanırım) Olur da burda çıksa onu alırdım , Gameshow başkasına ne ifade ediyorsa onun da anısı bende ayrıdır.

akumacim,
daha fazla dayanamadim
abi
her mesajinda
bolum ve konu
ayrimi yapmadan

GUNDAM GUNDAM
HEMIDE UNIVERSAL CENTURY OLCAK!!!!!
MECHA MECHA!!!!
SEEEED SUXXXX
MECHALAR MECHA ISTERUUUK

diyen
sen
bu forumdaki
en buyuk
"Fanboy"
Olmuyormusun?
Sosyal ağlarda paylaş

Göktuğ vardı Miltdown Madness için PC Oyun'da yazdığı 3-4 sayfalık yazının %80inde okuyucuya yıkama yağlama çekmek için Metallica konserini yazmıştı.Eğer oyun dergisi yazarlığı , oyun dergiciliği buysa , cılkı çıkmış bir fanboyluk boyutuna gelmişse ben bir daha hiçbir oyun dergisi okumamaya razıyım.

[spo]
@Viktor
Ben en azından Voltron'u Voltran diye yazacak ölçüde şuursuz bir fanboy değilim.Fanboy bilgsiz olduğunu bilmeyendir.Fanboysam bile ben bunu tek cümlelik reply boyutuna indirgemiyorum.Hatırlatayım.

Ben fanboy'sam teorik olarak buradaki herkesin fanboy olması lazım.

En azından nerdeyse tüm türkçe forumlarda yapıldığı üzere Naruto'ya Bleach'a günde 5 vakit reply yapmıyorum bir de o açıdan bak olaya.Bakalım ben mi fanboyum , başkası mı?
[/spo]

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 10:36 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

dergi sayısının artması iyidir

tutarsa ne güzel, çeşitlilik olur, beğenen alır istediğini, isteyen hepsini alır, tutmazsa ak ... kara ... meydana çıkar amiyane tabirle, iyi olan üste çıkar

her şartta biz kazanırız

Burak ordaymış Sinan burdaymış bunlar önemli değil, gazeteci değiller ya bu adamlar, Doğanda olsalar ne farkeder ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

cehalet diz boyu...

Fırat'la bu iş olmaz dedim beni yanılmadılar.tüm yazılar 2 sayfa ise sayfasını geyiğe ayıran , Alone in Dark ön incelemesine Kane & Lynch screenshotu koyan , Minigun'a Stinger diyen , "Unreal Tournament'in yeni sürümünde sağ tuşa bastığınızda grenade atacak" diyen (oooeh çay koy ya , 99daki UTde de sağ tuşa bastığında roketi grenade gibi atıyordu zaten) , kısacası cahilce yazılmış , tasarlanmış dergiyle olmaz!

Level ölmüştür başımız sağolsun

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 13:59 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...