Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlocklar sizi hep üzüyor mu?

huun

Öne çıkan mesajlar

MS/whirl/heroic falan yiyeceğine op ye abi her türlü evasion lazım oluyor warrior için.
Ayrıca bu iş oyunculağa da bakar.Arkadaşım vardı warrior falan dinlemezdi hani.Testis geçtiği geared warriorlarda biliyorum nadirende olsa yenildiği warriorlarda...
Bana sorarsanız 1v1 için ismi en sona atılacak class Warrior.
Sosyal ağlarda paylaş

OP yemesine yiyelim de, adam ıskalarsa OP vuruyor ıskalamazsa zaten o dediklerinizi vuruyor. Warrior'un PvP'de isminin sona atılması bence de doğru çünkü bir tek roguelara karşı üstünler belki de. Ama bir lock ya da bir rogue öyle değil. Ben de ilk başlarda warriorların karşıma çıkıp 2 tane giydirip spirit healere yollamalarına gıcık oluyordum ama sonra arkadaşımın warrioruyla pvp yapmaya başlayıp da arkamda ne zaman healer olmasa maymuna dönmeye başlayınca "boş ver kessinler beni" dedim. Kaldı ki son zamanlarda bir yolunu mutlaka buluyorum warriorları kesmenin. Stun tercih etmek de genelde işe yarıyor kanımca bir deneyin. Hem dwarf arms warriorları kesmenin belki de sayılı yollarından.
Sosyal ağlarda paylaş

2v2 çok fazla class bazlı. 5v5'te çok daha az. Bu yüzden gerçek skill ve soguk kanlılık 5v5'te ortaya çıkıyor. Bizim bir adetimiz var 5v5'te. Son hayatta kalan rakibi çember içine alıp /dance yapıyoruz. Sonra

/y Circle of Love!

yazıyor herkes. Oyuncu ya bize katılıp dans ediyor, yada ''Whoa this is mean.'' diyip çıkıyor. Bizde ventrilo'da geyige veriyoruz iyice. 5v5 çok zevkli lan. ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

ascii nah isareti falan bulmam lazim warrior rogue alir muhabbetleri icin

evasion actigi anda sictigin andir
herife snare cekip kacacaksin evasionda baska sansin yok
veya shielde gececeksin def stancele ( o da olumunu yavaslatacak gerci baska bir halt degil :p )

warriorin su anda oyun ici 1v1 olarak ustun oldugu hic bir class yok

ama grup savasinda cidden iyiler ozellikle 5v5 veya 2v2 ( druid warrior combosu )
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı anda 3 warlocku hem de tek elimi kullanarak kesiyorum. Ve daha kullanmadığım 1 el var gerisini siz düşünün.
BM hunter kesmek zamanlama işi yani hunterın kızıl dev nanesi CDde ise kedi yavrusu gibi kesiliyorlar.

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 14:46 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Beastwithin'i atlatırsa warlock, senin pet'i drainlife ederek outheal eder. Akıllı lock hem sana hem petine atar life drain dotunu. Gear'lı warlcok kesiliyorsa bir sorun vardır. Neye dayaranak mı söylüyorum? Girdigim 3k rated maça dayanarak. senin mutlaka petini öldürür önce, sonrası çerez zaten.

zaten BM hunter oldugun için mücadele lock'un mücadelesi. Sen sadece arada silencing shot falan atarsın. <.<

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 15:19 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...