Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dankek Magma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bu ne kadar güzel birşeydir böyle ya,piyasadaki tüm keklerden nefret eden ben,ilk defa bir keki böylesine sevdim.

Harika bir tad var,adeta aşık oldum.Günde 4-5 tane yiyorum mutlaka,herkese tavsiye ederim.Karamelli rlz

hatta şuan yemekle meşgulum bir tane :D

[ Mesaj 15 Eylül 2007, Cumartesi - 15:37 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

biz dershandeyken en hızlı kim topkek yiycek yarışı yapıyoduk. kek zamk gibi olduğu için insanın damağına yapışıyo 10 saniyenin altında yiycem diye uğraşan bi arkadaş boğuluyodu valla. sanırım sınır 15 civarı idi. hatta konuyu uluslararası platforma taşıyıp bu sporun olimpiyatlara dahil edilmesini istedik ama kabul etmediler.

cüce mikrofon sende

[ Mesaj 15 Eylül 2007, Cumartesi - 15:46 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
biz dershandeyken en hızlı kim topkek yiycek yarışı yapıyoduk. kek zamk gibi olduğu için insanın damağına yapışıyo 10 saniyenin altında yiycem diye uğraşan bi arkadaş boğuluyodu valla. sanırım sınır 15 civarı idi. hatta konuyu uluslararası platforma taşıyıp bu sporun olimpiyatlara dahil edilmesini istedik ama kabul etmediler.

Aklıma 30 adımda topkek yeme yarışması geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...