Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

serverın kıymetini bilin:P

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

5 gündür paticik uo serverinda oynuyorum.BURAYA BAGARARAK YAZMADAN GEÇEMEYECEĞİM, oyuncu kalitemiz muhtesem hakikaten boyle bir server daha olduguna veya olabilecegine inanmiyorum.
herkes birbirine destek oluyor kimse kimseyi rahatsiz etmiyor...herkes gercek hayattaki halini oyuna yansitiyor.
kimse bu nasilsa oyun dur sunun yere attigi itemi iç edeyim demiyor.

paticik farki burda ortaya cikiyor iste.pvp olaylari bozar genelde bu tip guzellkleri ama ben burda boyle biseyin olacagina inanmiyorum.

umarim sayimiz artak ancak bu guzel ortam bozulacaksa oda olmasin ben raziyim.

disarda ngelenler bizi bozmasin biz disardan gelenleri kendimize benzetelim:P

ailenizin alchemisti ve ninjasi tharkas.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında şöyle bir durumda olmuş olabilir.
Herkes zaten geçmişte pvp yaptı yapmıştır ucundan uzağından biraz yada çok.
Belkide millet çiçek beslemesine şöyle ağız tadıyla sakin rahat kazmaya dikmeye ve oyunun ince yanlarına hasret kalmıştır. Rahat rahat gezip tame etmeye, baskınsız champa ve benzerlerine
Olamaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Her yönüyle oynadım oyunu. Bu şekilde oynamayı da seviyorum (tek yönden oynayınca yeterince eğlenemiyorum). Ama şimdi ML ve eklentileri gelince daha önce yapmadığım bir çok şey ile karşılaştım. O yüzden tamer kastım ve oynuyorum. Spellweaving falan kastım. Hala da ulaşmak istediğim bazı şeyler var kafamda fakat önümde bazı engeller var :( Bu yüzden pek ortalıkda pvp karakterimle dolanmıyorum. Ama yine de arada tur atıyorum oraya buraya..
Sosyal ağlarda paylaş

pvp için çok adam şart değil ya, tanımadığımız adam olmasa da dert değil bence. ne var kardeşim kesmeyiveririz birbirimizin craft charını, pvp charları için zaten insure var item derdi yok, swoop var para derdi yok serverda

ben beni kesti ve lootladı diye kimseye bozulmam açıkçası işin içinde bir yavşaklık -vay gz lame edeyim vay canı azken gankleyeyim gibi mesela- yoksa. ne bozulcam zaten değerli itemlarım insurelu, kalanları da bir dahaki sefere geri alırım nedir =P
Sosyal ağlarda paylaş

seviyeli falan degil, ldden bi tamer falan kestim bu swoop denen denyo otesi mekanda. kankasi geldi, dismount vurdu atimi kesti. ben de onu da kestim, sonra beetleini kestim. sonra bir at daha kesip cesedine binmek zorunda kaldim.

ama talismanim cok guzel oldu, thanx.
Sosyal ağlarda paylaş

olm zirhsiz regsiz geldim kesin hevesinizi alin diye, 1 saat beklediniz resmen yolumu :D

eyvs maksimus aldim atimi da.

bu arada, su vendorlara bir ayar cekin + bucsdaki healerlar gene bozuk, shrine falan koyun. sonra neden pvp yok demeyin plx.

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 21:53 tarihinde, Dela tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...