Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Downfall - 2v2 Rank 1

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

Ben eğitimsizim ama drake'im var. *flex*

GM'le konuştum, aynı şeyler hep. Adam resmen ''Vah vah ne kadar yazık keşke birşeyler yapabilsem. Ama haberimiz var bu sorundan merak etmeyin.'' dedi. Ulan bot, en az 10 defa ben page attım bu sorun yüzünden haberiniz olsun artık. Bizim 28 rating yalan oldu bam diye, yanında 1.liği de götürdü bu hafta. Ake. =/
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi maçı kazandık 30 sn'de, 1 rating. İşte budur TTnet'in adiliği. Bütün gün sabah akşam hiç kaybetmeden arena yapıcaz ama yetmeyecek puan. Muhteşem. Gerçekten. Blizzard bu puanlama sistemine de bravo dogrusu.

Ben lagspike yüzünden arena kaybettim senin baglantın iyimiş diyorsun.

Hayır kaybettigimiz takımın gear'ı bizden daha iyi nasıl bir mallıktır nasıl bu kadar düşük olur rating'leri?

[ Mesaj 03 Eylül 2007, Pazartesi - 16:59 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla class ve luck bazlı oldugu için 2v2'yu bırakıyorum sanırım. 3v3'e başladım bugün. Şans ve combo faktörü hala var, ama çok daha az. 2k yaptık, sanırım bunda hard core gideceğim. Böylece combolar yüzünden saç baş yolmam. Ama yinede devam 2v2'ya. Saygılar.

[ Mesaj 07 Eylül 2007, Cuma - 00:00 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@axedice; bongos türevleri içerisinde karşılaştırırsan haklısın, ama diğer add-onlarla karşılaştırırsan yanlışsın. Aynı şekilde ilk kez bongos gören "bu ui ne?" diyen birisi için bongosu stabil olarak kullanmak biraz vakit ister. Hadi çatır çatır yapıyor diyelim, yine de tam kendine göre ayarlamak için zaman ve deneyim ister. Ben aylardır kullanıyorum ama hala ufak tefek değişikliklerle daha kullanışlı hale getiriyorum bongos'u.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...