Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asmalı Konak OYUNU!

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Evet bu allahın dizisi hayatımızda baya bi yer teşkil etmekte bugünlerde. Hatta ırak a asker çıkarılcak mı ne olcaktan önce ilk olarak haber bültenlerinde asmalı konağın filmi konuşuluyor. Tabii buna ben ve benim gibi düşünen diziyle ilgilenmeyen kesim biraz da tepkili. Neyse efenim, bu asmalı konak çılgınlığı artık öyle bir raddeye geldi ki artık OYUNU var asmalı konağın. Eğer bakacak olursanız ya da bakarsanız oyunu görebileceksiniz. Şimdiden yorumlarınızı heyecanla bekliyorum. :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

OHA OHA!!!!
OHA YA!!!
ya...ne denirki YUH!!!!!
hayretler içersindeyim!!!
.....oturup kasan varmıdır bitiricem falan diye
bi olayın böylede boku çıkmazki
Asmalı Konak ruhu bu oyunla birlikte ceplere taşınıyor. Dizinin hiçbir bölümü hatta film bile bu kadar tansiyonlu değildir. Bahar'ı kurtarmak için koşuşturan Seymen Ağa'ya bir tek sen yardım edebilirsin. Engellerin üzerinden aş, düşmanlarını patakla, ilacı hazırlat ve Bahar'ı yaşatmak için başka ne gerekiyorsa yap. Asmalı Konak sana güveniyor...
:lol:
[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?

[Bu mesaj Fiercewind tarafından 18 October 2003 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar gülmenize yada sinirlenmenize sebep olan şey ne? Son derece popüler bir dizinin oyunu çıkıyor ki seven hatta fanatiği olan pek çok insan var. Oyun ne kadar kötü olursa olsun 3.5milyon gibi bir fiyata 100,000 bile satar, eğer o kadar çok destekleyen telefon varsa. Bence son derece başarılı bir ticari hamle. Aferin bunu düşününlere[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 18 October 2003 01:00 tarihinde demiş ki:
Bu kadar gülmenize yada sinirlenmenize sebep olan şey ne? Son derece popüler bir dizinin oyunu çıkıyor ki seven hatta fanatiği olan pek çok insan var. Oyun ne kadar kötü olursa olsun 3.5milyon gibi bir fiyata 100,000 bile satar, eğer o kadar çok destekleyen telefon varsa. Bence son derece başarılı bir ticari hamle. Aferin bunu düşününlere[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

belkide sinirlenilinen şey artık herşeyin ticari olmasıdır[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

Artık herşey ticari, evet. Eee?
Demek istediğin Yüzüklerin Efendisinin filminin yapılmasına karşı çıkılması gibi bişey mi? Yani Asmalı Konak fanatikleri olanlar dizinin ruhunun böyle ticari hamlelerle zarar göreceğinden mi çekiniyorlar?[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 18 October 2003 01:00 tarihinde demiş ki:

Sims gercegınde oldugu gibi ...Sims kadar gereksiz bir oyun yoktur ama aynı zamanda en cok satan oyun da sims(hem de aylardır ultra gereksiz expansion larıyla birlıkte) :hrr:[hline]Salla Bakarızzzzz :D
Sosyal ağlarda paylaş

E iyide Sims'in çok satmasından sanane? Sen niye sinirleniyosun buna? Bağımlılık yapan bi oyun, şimdiye kadar pek uygulanmamış bi konsept ve her yeni paketle gelen alternatifler oyunun çok kazandırmasını sağlıyor. Onu düşünenlere de aferim[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Lan pokemonun bile oyunu çıkıyo anlıyorum da asmalı konak ne alaka abi yaa? ne biçim bi saçmalıktır kıl olurum bende böle şeylere:)
Çocuklar duymasın da çıkarır yakında özenip töbe töbe...
Havuçu kurtarın! havucu dolaba sokun! Haluğun anahtarını tenekeye isabet ettirin 50 puan! Havucun odası dağılmış toplayın! he allam hey...[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

asıl benim sinirim şu oyun parkı'na..

1989-1990 sıralarında oynadığımız oyunların bir iki yerini değiştiriyorlar, sonra sanki kendileri yapmış gibi piyasaya salıyorlar..

Mesela geçen gün next level'ı izlerken kazaara Oyun Parkı'na denk geldim..
Adamlar direk supaplex, arkanoid yapmışlar.. Bu oyun da Arachnophobia'ya çok benziyor. (hatta SS'lerden gördüğüm kadarıyla, evet arachnophobia'nın tıpkısının aynısı).

Bunlar "supaplex'ten esinlendik" felan dese sevincem, ama böyle beleşe yatınca sinirleniyorum..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...