Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis

Batilc

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Minimum System Requirements
OS Windows XP or Windows Vista
Processor 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster (Vista)
Memory 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
Video Card 256 MB
Hard Drive 12GB
Sound Card DirectX 9.0c compatible

Supported Processors:
Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster
Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster
AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.

Supported Video Cards:
NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

Recommended System Requirements

OS Windows XP / Vista
Processor Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
Memory 2.0 GB RAM
GPU NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar
Sosyal ağlarda paylaş

8800 ultra kart sahipleri ver yansın ediyorlar ya. o kartla bile full oynanmıyormuş oyun. çok düşük fps 15 falan. oha dedim. ya driver sorunu var ya da kartlar gercekten dx10 da yalan.
8800gtx lerin falan tokatladığı ati 2900xt vs nvidia'yı geçmiş durumda bu oyunda(şu an için). oyun nvidia kartlar kullanılarak yapılıyor ama ati tokatlıyor nasıl işse.. bakalım neler olacak.
bir de, oyunda gündüz olunca fps de düşme oluyormuş, gece daha yüksekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Demo günümüzdekiler gibi kısa olmuş onu söyleyeyim, ama sistemi iyi olup da betayı oynamış olanların içi pek rahatlayacak, ki Nvidia 169.01 beta driver çıkardı, üstüne bunu da yükleyince DX9 1440x900 full high'da akıcı oynayabildim. Beta'da gerçekten medium yukarısında akıcı oynanmıyordu, SLI olmayanlar oyundan zevk alamayacak diye insanlar yırtınıp duruyordu, iyi iş başarmış yine Crytek, hele ki yüz animasyonlarını görmeniz lazım, birde yerden silah mermisi almak, etrafı kırıp dökmek gibi her detayı DX9'a bile koymuşlar, ki üçbeş ekstra efekt için Vista'ya geçme zorunluluğuna bırakmamışlar bizi. Teneke evlerin üstüne strength modda zıplayınca çökmesi de çok tatlı, yerden çelik kutu alıp evin üstüne fırlatıyorsunuz çatısı çöküyor falan, çok hoş olmuş. Ha birde dikkatimi çeken birşey oldu ki, modelleme mi yoksa bir nevi yeni kaplama çeşidi mi anlayamadım da, başka oyunlarda da gözüme batmaya başlamıştı, taştan patikalarda topraktaki taşların çıkıntısı bariz belli oluyor, yerde yapraklar texture değil de bildiğiniz modellenmiş yaprak gibi, flashlight efektini zaten geçiyorum da, yapay zeka'nın akıllılığında gözüme çarpan birşey oldu, kamuflaj modundayken adamın çevresinde biraz dolandım, herhalde o elektrik seslerinden dolayı adam zırt pırt arkasına dönüp bas bas bağırıyordu, bir ara önüne geçtim sürünmeye başladım, herif göz dikti, sonra çatır patır yerleri taramaya başladı. Gerçekten iyi yapmışlar, damage olayı da hayli güzel olmuş, immortal hero vari etrafta hoplaya zıplaya adam vurmak gayet zor, ağır makineli yuvasının karşısında kafa diktiğiniz an kritik hasar alıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...