Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis

Batilc

Öne çıkan mesajlar

ya oyun oldukça başarılı bence, dx9'da performansı da iyi sayılır şimdilik... optimizasyon kotu deniyor, ve dx10 icin simdilik bu dogru ama optimizasyon olarak high-end bilg. ların full'da calstırabilmesinden cok esk bilgisayarlarda bile calısabilmesine oncelik vermisler... dx10'da dusuk performans var ama bunlar oyun tam surum cıkınca daha cok belli olur, su anda quad-core desteği bile yok mesela... lost planet da ilk cıktıgında 8800 ultra aa acarak oynatamıyordu ama patchlerle adam ettiler oyunu... ayrıca 20-30 arası fps'de bile oyunun akıcı oldugunu soyluyorlar... ben daha deneyemedim, aksama dogru 8800gtx ile dx9'da deniyecem vista olmadıgı icin =)... yalnız adamın teki demoda super birsey bulmus:

Sosyal ağlarda paylaş

Core to Duo E6700
Geforce 8800gts 640mb
2gb 800mhz Ram

ile oynadım demoyu
1280x1024'te detail'lar high seçiliyken hiç bi sorun çıkmadı. Ancak Anti-aliasing açmaya çalışınca bilgisayar yarılacak gibi oldu 2x bile açamadım ilerde patch'lerle düzeltirler mi bunu bilmiyorum ama hayırlısı bakalım =)

Tam sürümde Türkçe dil seçeneğini de merakla bekliyoruz ama benim merak ettiğim kısım acaba seslendirmeleri de Türkçe yapacaklar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Core to Duo E6300
Geforce 8800gts 320mb
1gb 533mhz Ram

ile ful high, 8x (16 da açabilirdim ama ekran kartını ayarlamak lazım diye kasmadım, gece denerim), ram den kaynaklanan uzun yükleme ve arada mouse u hızlı çevirdiğimde oluşan 1-sn. lik takılmalar hariç çok akıcı oynadım ve tek diyebileceğim omgwtf!!11!!1
Sosyal ağlarda paylaş

seslendirmeler yapıldı diye biliyorum ben, kim olduklarını acıklamadılar gerci ama turkiyeden dizi ve ses sanatcılarıymıs... bu arada turkce dil olayına ea games karsı cıkmıs ve hic bir finansman saglamamıs, tamamiyle crytek'in cebinden karsılanmıs masrafı =), helal olsun adamlara...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Grafik ayarlarının değiştirilememsi olayının bi çaresei varmı acep?Detaylar full low'da kilitli duruyor misal.Yani Kartım ahım şhım bişey değilde en azından 2-3 ayarı medium'a çekebilecek kadar iyi yani ama ayarlar izin vermiyor:S
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow'da performansı etkiliyor ama diğerleri ile etkiliyor shadowu lowa çekince bitkilerin oluşturduğu gölgeler gidiyor ve oyun FarCry'dan beter bir hal aluyor.Texture ve object'i her zaman high'da(vram düşükse medium da olabilir) ve shader'la volumetric lights'ı medium'da bırakın gerisi zaten ekstra.(High'da 5fps ile oynadım gerçek gibi duruyor vista yüklesem acaba very high da ne olur...)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...