Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mafia 2

Masticore

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

ya aynı kart var bende ama PhysXi açınca çatışma sahnelerinde donma ve yırtılmalar oluyor Ati olduu için sanırım. sen açıyonmu phsyxi??

Yok o nvidia için yapılmış bişey diye. Medium'da tutuyorm

Asıl hata şu bende.

Oyundan çıkınca contrast'ı düşürüyor masaüstünde. Restart atmam gerekiyor.

Win7 x64 Enterprise
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım bitti hevesim kursağımda kladı resmen.

çok güzel olmuş, grafikler güzel, çatışmalar dövüşler güzel. özellikle dövüş sistemi çok hoşuma gitti de arabayla kaza yaptığında ölme oalyı çok can sıkabilir bazı görevlerde. bir de ta en başına dönüyor görevin. neyse ama konusu gta çakması olmazsa eğer, oldukça güzel olur gibime geliyor. 27 ağustos gelsin de oynayalım hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

oynadım bitti hevesim kursağımda kladı resmen.

çok güzel olmuş, grafikler güzel, çatışmalar dövüşler güzel. özellikle dövüş sistemi çok hoşuma gitti de arabayla kaza yaptığında ölme oalyı çok can sıkabilir bazı görevlerde. bir de ta en başına dönüyor görevin. neyse ama konusu gta çakması olmazsa eğer, oldukça güzel olur gibime geliyor. 27 ağustos gelsin de oynayalım hadi.

ölünce görevin başına değilde checkpoint'e dönüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Rhox said:

siddharta said:

Rhox said:

az önce demoyu bitirdim herşeyi harikaydı hem grafikler harika hemde güzel optimize etmişler (laplupta herşey maxta oynattı valla kasmadan)

abi laptopın özellikleri nedir?

i7 720 /ati hd5730

ha iyi optimize edilmiş diyince heyecanlanmıştım ben de. i7de bi zahmet iyi çalışsın abi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...