Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lance dismount bugı?

Nefr

Öne çıkan mesajlar

şimdi bug mıdır, ben mi uonun gelmiş geçmiş en bahtsız lancerıyım bilemem ama, server açıldığından beri bir tek kez at üstünde dismount yapabilmiş değilim.

şimdi diyeceksiniz ki atsız yapabildin mi? hayır hiç denemedim tembelim çünkü ama bana yapıldı lancele mi başka şeyle mi bilmem ama yemişliğim var dismount pvpde

bugüne kadar emin olamıyordum ama bugün oturup denedik ciddi olarak, yaklaşık 200 vuruştan sadece iki tanesi dismountu denedi, onlar da parrylendi rakibimce. daha doğrusu çok anlamam scriptten, iki kez your attack is parried mesajı aldım diyeyim onca vuruşta, siz çözün

şimdi, acaip yavaş, düşük dmglı ve hantal bir silah olan lancein tek esprisi mountedken dismount atabilen tek silah olması, bu olmayınca lancei başka şekilde değerlendirmek gerekiyor, silahın yapısı nedeniyle aklıma gelen ilk yöntemi de buraya yazamam, siz de ilk aklınıza geleni önermeyin büyük ihtimalle banlenirsiniz

bu durumda yetkililere sesleniyorum; bug varsa canınız sağolsun, fixleyin demiyorum ama allah aşkına bana da söyleyin bug olduğunu da boşa sopa yemeyeyim =P

[ Mesaj 16 Ağustos 2007, Perşembe - 02:39 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi at üstünde dismount olmuyor ahah

edit: şimdik şöyle oluyor. oynadığım bütün runuo serverlarda olmuyordu ama dedim nefrin bi bildiği vardır straticse baktım

"Perfect for the foot-soldier, the Dismount special attack can unseat a mounted opponent. The fighter using this ability must be on his own two feet and not in the saddle of a steed (with one exception: players may use a lance to dismount other players while mounted). If it works, the target will be knocked off his own mount and will take some extra damage from the fall. Dismounts the target. Inflicts 15-25 additional physical damage. Cannot use this while mounted, unless using a lance."

diyor.

yağni sanırım script eklenmesi lazım.

[ Mesaj 16 Ağustos 2007, Perşembe - 02:42 tarihinde, Cons tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

onu diyorum işte, ama sen mesajı at üstüne dismount mu olur diye mi attın, saptama mı yaptın emin olamadım şimdi =]

eğer ilkiyse; lance bunu yapabilen tek silah, diğer dismount abilityli silahlar at üstünde işlemiyor ama lance ile mümkün normalde, yani normalden kastım osisel olarak tabii runuoyu bilmiyorum, onu soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Perfect for the foot-soldier, the Dismount special attack can unseat a mounted opponent. The fighter using this ability must be on his own two feet and not in the saddle of a steed (with one exception: players may use a lance to dismount other players while mounted). If it works, the target will be knocked off his own mount and will take some extra damage from the fall. Dismounts the target. Inflicts 15-25 additional physical damage. Cannot use this while mounted, unless using a lance."

[ Mesaj 16 Ağustos 2007, Perşembe - 10:54 tarihinde, ad3m tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Uo da en uyuz olduğum ability bu arada macroları var millette lance falan gerek yok 1 sn içinde silahını çekip attan inip sana çakıp geri binip atını kesiyor =(
B.ku çıkmış oyunun diğer serverlarda...

PS : Bu macroyu kullananlar çıkarsa eğer attan indikten sonra bi timer yapılması gerekecek geri binebilmesi için şimdiden uyarayımda :P
Sosyal ağlarda paylaş

simdi filmlerde izliyoruz boyle iki atlı karsı karsıya ellerinde mızraklar biri yolun ilerisinden oburu gerisinden karsılıklı kosturuyorlar kım patlatırsa o kazanıyor.

kosarak mızrakla adam dusurmek nedır dusunnce bılecok komık.sopaynan falan vursun heuh skillini kullanıyorsun dimi bir ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...