Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vampirkaprisleri.com

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

"vf" nin benzeri türk arkadaşlık sitesi. Gothic, darkım, blackim, emoyum diyenlerin yuvası...
Site 16:00 ile 07:00 arası açık. Vampirik,fampirik ayağı...
Davetiye isteyenlere davetiye gönderebilirim.
Mailinizi yazın.

Ps: Türk götikleri beni sarmadı.

edit: fotoğraf eklerken biraz karanlık, gotikimsi birşey koyun yoksa kabul etmiyorlar.

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 05:04 tarihinde, Ferrero tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

açılış 16 kapanış 7 diyor.
bunlar ne biçim vampirler be?
16'da halen gün ışıyor oluyor, 7'de ise zaten gün doğmuş oluyor.
adam gibi 20-5 arası felan yapsalarmış ya.
bir de sözde günbatımından şafağa kadar diyor...

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 09:17 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

off çok ezikçe,işin kötüsü kardeşimde böyle sitelere takılıyor.Salak punk siteleri,forumları falan.

Günün birinde açık bırakmış gidip okuyayım dedim forumları,yani bir çeşit sosyal deney alanı cidden.Hatta belki de bilim adamları açmış siteyi,değişik türleri incelemek adına öyle düşünüyorum.

Böyle ezik,böyle özenti,böyle böyle insanlar olamaz yani anlatamam.

Biri gelse de soykırımla şunları yok etse keşke.

edit:hepsinin başı Amy Lee,önü öldürelim bence afsdas

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 10:31 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Pyro gelmemiş senden ö.m.

Arkadaşlar davetiye isteyenlerin özel mesaj olarak maillarını yazmaları yeterli.
16:00 dan önce malesef davetiye atamam. Site kapalı çünkü 16:00 da açılıyor.

@Bone haklısın bende yadırgamıştım.

edit: @Zopik site davetiye sistemiyle çalışıyor.

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 14:16 tarihinde, Ferrero tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

özentiyim ben diyenlerin yuvası kanımca. Gerçektne kendini "black", "emo", "gothic" hisseden insanın böyle komik, vasat ahmak sınırsının altında, gereksiz girişimlerle ugrasacagını zannetmem. Ki zaten gerçekten öyle olan insanlar bu tip girişimlere gerek kalmadan kendileri gibi düşünen insanları bulurlar, bulamazlarsada burada rolfmalol cinsi insanlar gibi ben özelim bik bi kbik diye toplumca "normal" kabul edilen insanlara düşüncelerini empoze etmeye kalkmazlar. kısacası 10 üstünden -4726346
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...