Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioshock

Masticore

Öne çıkan mesajlar

pacsteam diye bir sey cikmis online oynamadiginiz surece steam'den butun oyunlari indirebiliyorsunuz buna bioshock da dahil yanliz henuz denemedim cok istiyorsaniz internetten programi arastirin pre-load'i steam'den yaparsiniz(En azindan popcap oyunlarini indirebiliyorsunuz sorun olmadan). Son yuzyilin en iyi icadi bu sanirim steam yakalamadan deneyin =P

[ Mesaj 21 Ağustos 2007, Salı - 19:52 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
up!

ya bu skilleri koyduğumuz slotların sayısını nasıl arttırcaz?
bide bu bigdaddy'ler ölmüyor ne iş :) ilk bölümdekini zar zor öldürdüm de diğer bölümdekini imkan yok öldüremiyorum, tek atışta indiriyor beni zaten

bide bu oyun çok zor ya, normal açtım ama sanki hardcore oynuyorum, eve desen direk bitiyor, medkit su gibi gidiyor, ki bu tür oyunlarda hep bu tür şeyler full ilerleyen adamımdır ben, cephane desen hep 0. ya ben bişileri yanlış yapıyorum ya da oyun abartı zor.

son olarakta bu big daddylerin yanında dolaşan kızlar varya, onları harvest yapınca ne oluyor, kurtarınca ne oluyor. harvest yapınca daha fazla adam kazanıyoruz, diğer şıkkın avantajı ney peki?
Sosyal ağlarda paylaş

Gatherer's Eden'dan slot upgrade alacaksın.

Big Daddy -> Proximity grenade, Steel bolt, armor piercing mermiler, shotgun'a elektrikli mermi

Yanlışlıkla hardda açmış olabilir misin? O kadar zor olmaması lazım.

Kurtarmazsan daha çabuk, kurtarırsan daha fazla Adam geliyor. Ayrıca oyunun sonunu etkiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 5 yıl sonra ...
Hortlatacağım başlığı ama bütün franchise'ı aldım indirimde nereden başlasam diye bakıyorum şimdi listeye....
Bioshock Remastered kuruyorum ilk çıkandan başlayıp oynayayım diyorum bakalım. Bu seriye GOAT diyenler vardı. SKYRIm Witcher Fallout serisi ile v.b. kıyaslanıyor.

Bakalım bende de zamanında sizde yaptığı etkiyi yapabilecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...