Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçe ile başladım, 5-6 hazırlık maçı yaptım, süper kupa maçımı oynadım, lige de başladım ama sadece maçın birinde Colin Kazım 5 günlüğüne sakatlandı. Antrenör ve antrenman olayına dikkat edin bence, bilmiyorum. Hazırlık maçlarının kontrolünü, yardımcı antrenöre verin, her oyuncuyu dinlendirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şahsen oyunu çok beğendim. Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi ilk grup maçında kendi evimde Arsenal'ı 3-1 yendim, ligde 9'da 9 yaptıktan sonra OFTAŞ'a yenildim 2-1. Bu yenilgimin sebebi de, maçtan önce basına verdiğim demeçten oldu, sinek gibi ezeriz demicem bi daha :D

Sakatlıklar, kartlar, skorlar çok iyi ayarlanmış. Oyun 2007'ye oranla çok daha mükemmel olmuş. Özellikle işleri kolaylaştırmışlar, maç konuşmasından sonra direk play'e basılması, maç oynanırken direk oyuncu ve taktik değiştirilmesi vb. gibi. Ayrıyeten oyunun feci hızlı olduğu da bir gerçek.

[spo]Ben de istiyorum, nerden silicez ve zararı olur mu?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Resim paketlerinide çekiyorum süper oluyor. Macbook'ada yükledim sorunsuz çalışıyor.

Bu arada Robot resim olayını hiç sevmedim bir ara NBA Live oyunlarındada vardı sonradan vazgeçtiler. Çok kötü olmuş.

[ Mesaj 20 Ekim 2007, Cumartesi - 15:47 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

facegen cok hosuma gitti benim, zamanla oyuncular sekil degistiriyor, yaslaniyor yuzleri falan guzel yani gayet :)

Sakatliklar bence cok sorun yaratmadi bence training programina ve physiolara dikkat edin, bir tane uzun vadeli sakatligim oldu o da halil altintop, 5 ay sakatlandi... ilk macinda hemde bacagini kirdilar :(

Kart olayi cok geldi bana, bir de iptal edilen goller ama bunlarin hepsi denge meselesi mutlaka patchle duzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...