Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'nin en iyi Admin'i benim...

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

haha len admini kafadan vuruyorum direk BAN adam besbelli kutu arkasında vuruyorum BAN balkona çıkıyorum BAN baseden cıkamıyorum leyn sen nasıl base kalırsın BAN kit almayı unutuyorum BAN wc ye gidip geliyorum (ki o sırada spec kalcağımı söylüyorum) BAN heh ben ne anladım ki bu işten

bendende para veripte admin olanlara BAN
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben Türkiye'nin en çok rağbet gören sunucularında RCON adminlik yapmış adamım. Hiçbir zaman gereksiz yere hiç komut kullanmadım.

Son günlerde başka bir tartışma daha var.
"T'LER BASE SOTE YAPMAYIN!!!11"

Round başlayalı 10-20 saniye olmuş, admin arkadaş CT olarak rush yapıyor T base'e, ölüyor; öldükten sonrada bunu yazıp banlıyor. Yani akıl almaz bir olay. Adamın beyni basmıyor ki olaya. Tedarik edemiyor beyin.

Tartışıyorum bu adamla adam bana cevabı Tsay'den veriyor. "ARKADAŞIM CT'LER PUSAR, T'LER GÖREV YAPAR!!!111"
Bende şey diyorum, "e tamamda arkadaşım, bu maç kuralıdır, biz public'teyiz, o zaman sizde rush yapmayacaksınız, siz saldırınca bizde durup bekleriz."

"ARKADAŞIM SOTE YASSAH!!!11"

Yani gelde çıldırma, gelde küfür edip kendini banlattırma.

Ayrıca son dönemde kendime bir liste oluşturdum, bütün sunucularda mantıksız davranan bütün adminleri listeliyorum.

Moron adminler:

Esk | LooP
Just4w0n # Deam0nl0rd
VIP | D3LT4 | modVIPer
`tr!bal oF th3 ` k3v!N
Just4w0n # IoX[3N3-MY]
Realking
SWORDF!SH
NeRoZeR

Bu arkadaşlar, IQ seviyeleri düşük, yada yaşı küçük insancıklar. IQ'su küçük diyorum çünkü yaşını sorduğumuzda 22!!!! diyorlar. Yazık diyorum ve notumu veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarken fazla ezmeyin yoksa ban atıyorlar arada sırada numaradan admine vurulunki "kimse vuramıor ben vuruyorum" diyip sevinsin garibanlar yoksa banlıyorlar.Doğru düzgün kasmak istiyorsanız verin 10 ytl admin olun başka çaresi yok bunun. Her serverda %100 mal bir admin bulunuyor bunun kaçarı yok iyi oynuyorsanız ban yemeye mahkumsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

yemin ediyorum bir gram sallama yada atmasyon yok. okuduklarımdan gaza gelipte yazmıyorum bunları. bizde aynı banlanma mewzularından dolayı gaza geldik 4 arkadaş server aldık kendımıze. giriyodum admini vuruyorum + 50 ye 4 frag yapıyorum direk ban yıyorum salak spastik sebeplerden dolayı iyi oynuyo kanunu diye bşey yok direk hile diyolar artık belki onlarında haklı sebepleri wardır o kadar cok hileci bebe warki ortalıklarda artık bilek hakkı ile EMBESİL(!) hakkı arasındaki fark ayırt edilemiycek durumda.

ben şahsen kendim adına ciddiyet isterim. he nası ciddiyet isterim böyle oyuncularla muabbetı olucak ama yeri geldiği zaman görevinden başka bişey yapmıcak admin isterdim. he ben bunu mu istiyorum arkadaşım böyle olmayı deniyim dedim. daha sonradan servera giren iki bizle muabbet kuran insan hee bakıyoruz oynuyo falan iyi kötü yine de oynuyo. bize bi tarafını dayayıp biz yokken hile açıyo yardırıyo anasını aglatıyo ranking(!) denilen salaklıkta toplistlere adını altın harflerle yazdırmak ıcın her türlü aptallıgı yapıyo daha sonra da abi o kadar muabbet ettık yaparmıyım öyle şey.

biz serverımızı aldık size yemin ediyorum bakın yalanım yok bizim servera gelen her 3 kişiden biri böyle ortam yok hiç bi yerde adminler oyuncular falna filan bundan sonra kankalarla full burdayız. admin olunca milletin dötü kalkıyo yok bu dagları ben yarattım falan. yeri geliyo cıvıyoruz yrei geliyo tsay den küfür edioruz birbirimizi parmaklıyoruz ne bilim yani sıradan doğal yaptığımız şeyler.

15- insanlara satılan adminlikler ve daha kendine bi yol&yön çizmemiş insanların yaptıgı sacmalıklar yüzünden ne oyun oynama tadı bırakılmış , ne beraber geyik yapmanın zevkini alma hissi bırakılmış.

Allah sabır ihsan eylesin. bi ara beklerim bizim servera. gelin bi çayımızı için :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hilenin önlemi ver: sXe injected. Ben henüz hile görmedim sXe kurulu sunucularda. Sizde kurun hilelerden bunaldıysanız.

Önce hilelerden kurtulun, sonra şakşakçı oyuncu tayfasından kurtulursunuz.

Ben adminken hiçbir zaman ben adminim demedim, admin olduğumu bilmezlerdi. tsay yazmadığım için admin olduğunu anlamazlardı, kendileri gibi davranıyorlar o zaman. Pislik yaparlarsa kick'liyordum, anlamıyorlardı kicklendiklerini falan. Sunucuda da olay çıkmıyordu böylece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...