Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları tanıtıldı

Smoke

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçenin yeni sezon formalarının tanıtımı dün faruk ılgaz tesislerinde tanıtıldı.

Fenerbahçe iç sahada oynayacağı maçlarda klasik sarı-lacivert çubuklu formayla mücadele edecek.
[spo] [/spo]

Deplasmanda ise kulübün kuruluş renklerini temsil eden sarı-beyaz çubuklu forma ile maçlara çıkacak
[spo] [/spo]

Şampiyonlar liginde ise osmanlı çinilerinden ortaya çıkan Turkuaz renkli forma ile maçlarını oynayacak

[spo] [/spo]

Turkuaz forma çok güzel olmuş hemen alıcam bi tane.

Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten ha iğrenç bi forma o turkuaz olan..ben yıllardır forma biriktiririm bu kadar kötüsünü görmedim eheh..bi de yakından görmek lazım tabi..bence formayı bozan aveanın font ve rengi..onu düzeltirlerse forma bişeye benzeyebilir.

ben sarı beyaz formaya hasta oldum süper olmuş..
Sosyal ağlarda paylaş

bizim formalar ne kötü diye düşünüyordum ama bence bunlar daha kötü. arma ve türk bayrağı koltuk altına sokcaklarmış neredeyse.

turkuaz hep milli takım denese mi acaba diye düşünürdüm de ıhı yani bence pek hoş durmamış.

sarı-beyaz zaten hiç sevdiğim bir kombinasyon değildir

tabi renkler ve zevkler farklıdır zira fener taraftarı sevdiyse gerisi önemli değil
Sosyal ağlarda paylaş

turkuaz forma çok saçma olmuş fenerbahçe gibi bi kulübe yakıştıramadım,sanki forma satmıyormuş da alternatif arıyorlarmış hissi yarattı bende.çubuklu formalar çok güzel olmuş.sarı-beyaz formaları da beğenmemiştim ama anlamlı oldukları için onlarda gözüme güzel görünmeye başladı.
ama bu kulüplerin her sene forma değitirmesi olayına deli oluyorum.lan arkadaş bi forman hep aynı kalsın dizaynıyla hiç oynama diğerlerini değiştir ne pis kulüpmüş bu türk kulüpleri ya sürekli farklı forma.
bir de ali bilgin saçlar sürekli fönlü ayıptır söylemesi bağyan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Turkuaz forma bence de rezil.

2-3 sene evvel GS de aynı şekilde açık mavi bi forma çıkartmıştı, o da çok kötüydü onu da yadırgamıştım. Bi de BJK'nın turuncu forması vardı o da iyi değildi hiç. Ama doğru bir 3. renk bulunursa çok güzel kombinasyonlar da çıkabiliyor. Mesela GS'nin beyaz, BJK'nın kırmızı formaları gibi...

Beyaz forma fena değilmiş ama biraz koyu renk lazım ona da
Sosyal ağlarda paylaş

haha szass bi saydırmısın turkuaza herkes gelmiş peşinden.
klasik paticik.
dur bende şimdi forma iyi şöyle falan diyimde sonraki 5 post formanın kralligi olsun :)
şaka bir yana ben dedigim gibi normalde forma almam ,gidip para vermem ama turkuaz bana göre deişik olmuş.gidip para verip alirim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkuaz'ı sonunda birileri hatırladı.
"Adında Türk kelimesi geçen bu rengi alıp niçin markalaştırmıyoruz" diye çok tartışmıştık zamanında. Milliyetçi damarımızın yanlış bir şekilde tuttuğu yerlerden biri olan kırmızı beyaz milli takım forması kalıbını yıkıp yerine arada sırada da olsa Türkuaz forma giyilmesini savunmuşumdur hep. Japon bayrağında mavi olmamasına rağmen mavi forma ile çıkarlar maça, ha keza Hollandalılar turuncu renkle. Biz de milli takımda Türkuaz'ı markalaştırabilirdik. Ama yapmadık.

Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum bu yüzden, Türkuaz'ı kullandığı için. Önemli bir adım.

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 13:21 tarihinde, sg-1 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm büyük takımlar her sene forma değiştirir zaten maddi gelir elde etmek için.

Turkuaz çok güzel bir renk ve forma olarak da dizaynı başarılı umarım FB'nin 3. renk forması olarak tutar ve yıllarca kullanırız.

Ps. Galatasarayın açık mavi forması örnek olamaz çünkü mavi Fenerbahçeyi çağrıştırıyor ezeli rakibinin renklerini kullanmanın da bir alemi yok forma olarak. Girn bakın Feneriumlara en ufak kırmızı göremezsiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir şey diyecem saldıracaksınız :D

Hiçbirini beğenmedim.Geçen seneki formalar kat kat daha güzeldi.İlk çubuklu forma yine iyi gerçi ama alacak olsam geçen senekileri alırım.

(Demirören Fenerliler Turkuaz yapmış diye kıskanıp Turuncu forma yaptırırsa takıma şaşırmam artık. )
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede her yıl formalar değişiyor. doğru fenerin çubuklusu g.sarayın parçalısı beşiktaşın düz beyaz forması vardır
ama bunların stili hep değişiyor.

milan ın kırmızı siyah çubuklusu, manchester ın düz kırmızısı on yıllardır aynı.. avrupadaki çoğu kulüp öyle. sanki onlardan daha iyi biliyoruz formalar her yıl değişiyor.

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 13:29 tarihinde, nukbasliklikiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten tanıtım törenindede söylerdi. Türklerin buldugu ve dünya üzerine içinde TÜRK olan bir renk kattıklarını ve bunu taşıyacağımızdan dolayı gurur duydugumuzu belirtti.

Açıkçası içten destekliyorum.. Güzelde olmuş (Barcelona'nın o fosforlu formasınıda beyenen bi adamım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...