Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

walla bingildak mastoyu bugunde olmak üzere toplam 3 kere kestik snn kadar sorun yaşamadık bütün probleminiz heralde 6 kişi olmak we 1 clericin sadece range dpsleri heallaması gerekiyo we mastodan sürekli en az 30m uzak durması gerekiyor.

evet masto çok zor bir boss düşen itemda dandik ama sarı düşürmek olasılığı war işte oda düşük bir ihtimal ne yazıkki.
Sosyal ağlarda paylaş

Boss'un frame'i hero olunca ve drop table'da turuncu goremeyince ben grup boss'u zannettim.. Ki zaten grupla kesilebiliyor, problem abilitylerin cok random olmasinda ve sleep attigi zaman bu randomligin 1 yada 2 kisinin olumune sebep verebilmesi, kaldi ki bu healer olursa cok vahim..

Kesinlikle efora veya emege degicek bir boss degil, denemek isteyen arkadaslara da burdan tavsiye macera aramiyorsaniz hic yaklasmayin bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

30+ yarda cleric kacamıyor sorun o demissiniz mesela sleepte, 1 grup 2 grup farketmez denmis ancak basitce melee 1 grup ranged 2. grup ger grup a bir cleric ve 1. cleric boss a 15 yard ranged 20 yard ye 2. cleric 30+ da durursa herkesi heallar sleep yemez ve dispelleyebilir, healing potilerin calısması lazım sleep e ama onunda farklı versiyonları var major minor vs gidiyor sanırım pek dikkat etmedim alakalı olabilir, keza HoT healing Potiler var, boss 2 sn cast edip 2k vuracaksa o 2 sn esnasında HoT tabanlı bir HP poti icilebilir vsvs ...

ben aionda Mass PvP dede 1 v 1 dede cok fazla instant skill olmasından ve ınterrupt olmamasından (stun vs var ok ) dolayı herkes herseyi yapıyor onu sevemedim,

son 3-4 gunde lvl 35 cleric ken 38 assas 37 ranger 37 sorc 40 templar kestim gearları benden iyiydi, 36 da bi 39 glad buldum full epix 3 mac yaptık hepsini Full Hp bitirdim, 1ide divine spark Procladı saka gibi oldu, denge balanca ve Fight planlaması istiyoruz, keza XP Quest Xp ve Droprate Buff ı ...
Sosyal ağlarda paylaş

Delucian biz 6 kisi yaptik bossu. Tek cleric, tek chanter'di. 2 grup olduktan sonra zaten her turlu yapilir, en fazla 1-2 dps olur.. 6 kisiyle de her turlu yapiliyor, benim yandigim sey zorluk seviyesi degildi, fightin salakligi ve kotu dizayniydi. Greater potion denedim sleep icin ama ise yaramadi, zaten armory'de taktiklerde yazmislar potionla cikamiyorsunuz diye. 6 kisilik bir grup, 2 clericle cok rahat yapabilir aslinda ama 1 dps'i tamamen kaybetmenin vakit bakimindan bedeli 5-6 dakika olur. Tabii dps'lerin hepsinin ranged olmasi gerekir ki 25%'den sonra uzun bolumu rahat rahat kesebilsinler.

Cleric basliginda, clericlerin pvp'de en yuksek survival'a sahip olmalarina ragmen, templarlarin 2 kati dps'e sahip olduklarini soyledigimde beni carmaga germedikleri kalmisti..
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası greater heal la çıkacaksa ne anlamı kaldıki o sleepin. tamam drop ratete bi saçmalık war ona katılıyorum. Ama spellerin random olmasına fln saçma diyemeyeceğim. herşeyin bi oyunda aynı olmasını istemem biraz zor olmalı zevk vermeli. Açıkçası randomluk bir drumda görmedim her phasede sleep atıyor %75ten %25 e kdr gust. %50de random aggro. %25 de bi kaç aoe işte.

Ayrıyetten masto hero boss yani aiononline a göre en az 1 yada 2 grupa kdr kesilebilmesi lzm sonuçta ama 6 dot onemli sonuçta. geçen riftle elyosların tarafa geçtik ve lvl 47 hero boss kestik 7 kişiyle bizim lvllar ise lvl 42 ten 36 e kdrdı. Bossta ise 4 dot vardı. dotların önemi büyük bosslar üzerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...