Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

simdi kafama takıldı

aslında questleri yapmayıp olabildiince grind ile mi takılmak lazim? hani xpler artıcaksa quest olsun bol bol yapabileceğimiz :D ben ztn yawas level alıorum her türlü faydalanırım bu buffta maksimum derece de level 30lara 40lara dayanmış insanlara yazık değilmi
eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman yeticek kadar quest var, quest saklayim grind yapiyim gibi bir duruma gerek yok. Su anki problem questlerin 90% i NPC'den alip, geri getirmeye degcek kadar odul vermiyor. Demin emodian ile oynuyorum, level 21 templar.. Sehirden questler falan topladim ciktim disari, coin questlerini yapiyorum, ordada crystal shard toplama questi varmis, onu da almisim fark etmedem, o kadar ugrastim aradim vs. 15 tane shard topladim.. on bes tane.. tek tek tiklayarak objelere. Verdim questi geri.. 5k exp verdi. Alip o shardlari bir yerine sokasim geldi gercekten.. Normal mob 4,5k exp veriyor ulan zaten, o kadar shard tiklayana kadar 10 tane mob oldurur 10 kati experience kazanirdim..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Nasil bir alt yapi var ulkede anlamadim ki ya, 10 yil oldu arkadas, biktim qq yapmaktan.. Normal giriyorum 600 ms var, YF ile giriyorum 70 ms var.. Tobe tobe ya.

her ay, ilk 10-15 gun TTnet sagolsun birsuru adam 16Gb ye kadar 8 Mb mi ne kullanmaya basladı oyle bir kampanya yaptı, 16 Gb download u gecince 512 ye dusuyo hız, bence bununda etkisi var her ay bası online gaming cekilmez olabiliyor,
Sosyal ağlarda paylaş

Eger sorun sadece TT net alakali olsaydi YF kullandigin zaman ping duzelmezdi diye dusunuyorum. Anladigim kadariyla TT netin kendi baglantisinin servera(Almanyadaki AION serveri) giderken izledigi yoldaki serverlardan biriyle ilgili bir sorun var, cunku YF alternatif bir rota kullaniyor ve 80 ms var su an..

Anlamam etmem bu islerden, mantik yuruttum direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Kevinromeo said:

Kanuni said:

gunlerdir konustugum seyi sonunda duzeltmeye baslamislar. koredeki 1.5.1 patchi ile quest xp lerinde %500 lere varan artis olmus. ulen koreliler bile dayanamadiysa artik biz napalim.

40 lara dayandın yani ? lvl 20 questlerin değil bu benim bildiğim kadarıylan :)

nope ve yup.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada dun bir sey denedim, burdada paylasiyim;

Cogunuz fark etmissinizdir, vitality ve aether malzemeleri dogada hep ayni noktalarda spawn oluyor. Dun evden erken cikmam gerekiyodu, benimde aklima ghost mousela bir gather macrosu kaydetmek geldi. Oyunu windowed mode'a alip, mouse u materyalin oldugu yere getirip, 1 kere tiklayip, 10 saniye bekliycek sekilde kaydettim ve evden ciktim, eve geldigimde 250 tane toplamisti ayni materyalden :P

Buyuk ihtimal report edildiginizde ceza alirsiniz ve yasaktir, ondan riski bilerek* deneyin denemek istiyorsaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...