Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

dun gecede ben isi gucu biraktim emo kesmeye riftten aktik baya eglendim amcera oldu ehuehu

uzun zamandir boyle world pvp tatmamistim

spy questi yapicaz riftten emo kese kese ilerledik tam quest yerine geldik 30 emo bizi bekliyor

cil yavrusu gibi dagildi 8-9 kisilik gurubumuz, glideliyarak bir mantarin ustune ciktim emolar beceremedi yanima gelmeyi EHEUEHEUEHU

sonra 1 saat filan etrafin yatismasini bekledim girdim sessizce yaptim questi kactim ehah
Sosyal ağlarda paylaş

beyler oyun bugun elime uşaltı ve ilk kez oynuyorum şöyle saçma 2 sorum var ne yaptım ettimsede kişisel storage mi bulamadım ustumde yer kalmadı artık :D 2. bi sorumda ex barda koyu mavi ile ilerleyen recovery kısmı neyı ifade ediyo laf arasında cevaplarsanız sevinirim konu açmadım şaçma sorular için :(

edit: kahrunda da elyos warriorum 8 lvl :/
Sosyal ağlarda paylaş

oldukten sonra xp dept denen hadise o :) soul healera gidersen o xp leri geri alirsin.

inventoryden bahsediyor olamazsin herhalde. ana sehirde bankalar var storage icin. level 10 olman lazim o sehre gidebilmen icin.

asmoda brokerlarin yaninda ana sehirde.

inventoryne cube deniyor ilk baslangic koyunde cube unu bir sira daha arttirabilir ana sehirde daha da cok arttirabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sıra olayı akşamları aynen devam ediyor da, sunucuyu bakım patch vs için birkaç saatliğine de olsa kapatacaklarını lütfen bi haber verseler forumlarından daha hoş olacak

çat diye kapatıyolar, biri sorarsa söyleniyor şu şu sebepten kapadık gelcek falan diye

iyi de siteniz var forumunuz var ne işe yarıyor onlar değil mi?

bi de login sunucusu kapalı dese login ekranında? hata verip çat kapatıyor, açık kalsa? her seferinde iki saat yüklemesini bekliyoruz login ekranını, saçmalık üstüne saçmalık işte, böyle büyük firmalar bu kadar basit şeyleri düşünemiyor mu yoksa işlerine mi gelmiyor anlamak mümkün değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Serverlar acıldı..Benimde aklıma gelemdi boyle basit bir konuyu,bu kadar karman-çorman yapacakları.Az daha repair yapacaktım.Dur bir gir forumlara bak dedim , kendi kendime.İyi yapmışım ^^

Aman Aman 4 kişiye 52 dakika mı :s

Senin maneviyatın ağır ondandır be abicim :P
Sosyal ağlarda paylaş

1949. mesaj

1949 Çin Cumhuriyeti'nde Mao Zedong Pekin'i ele geçirdi.
1949 1 Nisan - Newfoundland Kanada'ya katıldı.
1949 1 Ekim - Çin Halk Cumhuriyeti, Mao Zedong önderliğinde kuruldu.
1949 11 Aralık - Birleşmiş Milletler, Filistinli mültecilerin kendi topraklarına dönme hakkını kabul etti.
Sosyal ağlarda paylaş

gunlerdir konustugum seyi sonunda duzeltmeye baslamislar. koredeki 1.5.1 patchi ile quest xp lerinde %500 lere varan artis olmus. ulen koreliler bile dayanamadiysa artik biz napalim.

nefis.

massively.com dan alinti onlarda aionsourceden almislar.

The folks over at AionSource were kind enough to translate the latest Aion patch notes being tested in Korea. There's no word yet on when western players will see these changes, but the notes are still worth reading because there are some big improvements. Three items stood out to us especially.

Based on the table shown in the notes, quest experience is being increased; to the tune of almost 500% on average (if our calculations are correct). The craziest example is a level 44 quest going from 13,300 to 703,820 experience (53 times as much).

Extracting aether now has a chance to debuff you with "Aether Venom." This debuff reduces your chance to successfully extract a gatherable down to 0. Players can remove this effect with a "Word of Purification" ability. Each character has this ability but to successfully use it, one must properly type in a captcha. This seems like an obvious attempt to prevent bots from gathering up all the game's resources.

Finally, Spiritmaster pets can now fly. We're not quite sure how this issue ever made it into the game at launch (design oversight or complication?), but 1.5.1 aims to finally remedy it so Spiritmasters aren't totally gimped in aerial PvP. Be sure to check out the full notes here.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...