Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

numlock nerden çıktı ki

sürekli ileri koştursun diye :p

ben de öyle bırakmıştım, geldiğimde düşmüştü, W'ye bişe sıkıştırmak iyi fikir, numlock işe yaramıyo

dün gece de bu gece de bi düştüm 3 saat sıra, beklesem 12de oyuna mı girilir :(

neyse akşam 6-7 gibi girdik girdik yoksa oyalanacak başka bişe bulmak lazım anlaşılan...
Sosyal ağlarda paylaş

henz yeni basladim bende 5 er level kasmayi planliorum her classi oncelikle sonra da 10 a tek tek emin olabilmek icin sebepte sey hem sorcerer severim hem assasin hemde templar tarzi class :D

wowda hunter tbc de druid wotlkda death knight gibi expansionun en beles classlarini oynadiim icin rahat class ariyrum soleki 7 level scout yaptim zorluyor gorece downtime fazla level 6 mage yaptim oha diye sasirdim inanilmaz hizli kesiyor biciyor scout e gore

ozet: din class da bole gucsuzmu sorc bole laylaylommu kesiyor: D
Sosyal ağlarda paylaş

yaa ben dil paketini yükledim ama hala korece oyun çıldırcam. zaten tam oyun yüklemesi bitti oyuna gircem diye sevniyodum kız arkadaş çağırdı dışarı çıkmak zorunda kaldım katil olcaktım zor ekip geldim ama oyun hala korece ve oyuna girince bilgisayara restart atıyor ? sorun nedir nasıl çözerim

dil paketini çözdüm ama oyunu açınca acc ekranı geliyor ve direk bilgisayar resetliyor kendini sorun nedir yardım lütfen :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...