Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

yeni patch geldi versiyon 1.5.0.3 oldu bilginize.

1.5.0.3 ile thisd program unavalible in your country düzeltilmiş.

Ayrıca gameguard reinstall sitesine otomatik açılan link kapatılmış.

1.5 open beta patch notları: http://powerwiki.na.aiononline.com/aion/Open+Beta+Patch+Notes

sdeceokuyangenç Elyos olarak Ben , patiden bazı arkadaşlar ve benim diğer oyunlardan bazı arkadaşlarım yabancı bir guildeyiz. Bu arada kimsenin alınan türk oyunculardan 1 gram şüphesi olmasın hepsi kendinizi nasıl biliyorsanız öyle oyuncular belki beta'da tam bir curcuna olabilir ama release de farkı farkedeceksiniz.

Yine patiden elyos ve asmo olarak aktif olan diğer guildlere katılan arkadaşlarda mevcut. Zaten şuan pek bir alternatif yok guild kurmak isteyenlerede şöyle bir hatırlatayım.

1 level guild kurulurken 12k kinnah gerekiyor + 10 oyuncu
2 level için 115-125k kinnah gibi bir para gerekiyordu.
3 level için 1+m kinnah sanırım tam hatırlamıyorum. + 20 oyuncu

1. levelde 30
2. levelde 60
3. levelde 90 üyeye sahip olabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Son yillarda "open beta" anlayisi iyicene degisti. Adinda "open" olduguna bakmayin, ornek vermek gerekirse, Champions Online open betasinda sadece parali fileplanet uyelerine key verdi "open" olmasina ragmen. AION'da ayni taktigi uyguluyor. Sadece belli sitelerden veya pre-order alma yolunda "garanti" bir sekilde open beta key'i veriliyor. Elbet acicaklardir ama belki bu 6'sinda olmaz, 8'inde olur.. Dogrusu sanirim CO hic acmadi...

Guru'nun verdigi link ve sitedeki fiyat gayet ideal, oyunu denemek istiyorsaniz gozden cikartilabilicek bir miktar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Guru said:

Bu arada offgamers da 3.5 euro ya tum beta eventlara + headstart + pre-oder odullerinide kapsayan bir key satilyor, oyunu almadan once deneme yapmak isteyenler icin gayet ideal gozukuyor.

sagol aldım verdigin siteden ama biraz kıllandım siteye daha yollamadılar key'i. Birde shipping fln yazıyor , Order number fln verdi ne alaka anlamadım.

Oyunu download ettim ve setup'tan kurdum. Ayrıyetten birşey kurucakmıyım ncsoft güvenlik sistemi için ?

edıt: kendi kuruyor galiba nprotect diye birşey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...