Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Lineage2'dede oyleydi hic sasirmam AION'dada ayni performansi almaktan, dragon's lair'da 150-200'den fazla insanla 2 clan kapismistik, hayatimin en guzel pvp deneyimlerinden biriydi :)

Cok merak ediyorum yalniz bu mekaniklerle 1000 kisilik pvp nasil oluyor.. Lineage 2'deki gibi combatlar cok uzun mu suruyor? Gecen gun bir pvp videosu izledim, tam 4 dakika falan surdu ki adamlar oyle top level falan degillerdi, boyle mi gercekten?

PS. bi de merak ettigim bu massive pvp'lere ne ortam veriyor? battleground, siege veya o tarz insanlari kalabalik sekilde birbirine dusursek bir sistem eklediler mi? Betada hatirladigim kadariyla yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, bende sen diyince baktim. AION beta click here diyince bastim, already member'a tikladim, bilgileri yaziyorum sonraki sayfa acilmiyor, sizdede ayni mi?

ps. Come back on Tuesday September 1st for your beta key.

1'ine kadar kapali olabilir sanirsam.

p-ps. Fileplanet clientn son halini de koymus, ama 40'la veriyor parali uyelere.. fail.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar oyunda "slow" yok mudur? 20 tane pvp videosu izledim, yemin ediyorum oyundan sogudum.. Chanter denemek istedigim icin chanter pvp videolarina bakiyim dedim, ama kime karsi oynadiysa full kosarak kite, heal, ve timerlar geldi mi stun'la kombo.. 7 dakika suruyor pvp videolari, birbirine vurmali gecen sure maximum 50-60 saniye. Gladiator'de bir tur stun var, uzun timerli gibi, templarda tutup cekme var sanirim, bunlarin disinda priest'te immoblize var gibi, ama hic kimse de "slow" yok mu yahu.. PvP'de kite yapani boyle sebek gibi kovalamak zorunda miyiz?

Bir de "healing" efeklerini dusuren mortal strike veya ne biliyim buna benzer hicbir ability yok mudur hicbir class'da? Heal spamlayani stun timer denk getirmedikce oldurmek mumkun degil midir?

http://www.youtube.com/watch?v=iM7MtUy7GwQ

Icim parcalandi izlerken, SIKILDIM, gittim post falan kastim, bu nedir arkadas boyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende cok garip bir sey oldu. Dedigim uzre windows 7'de installer calismiyordu, gece setup'a basip, oyle birakiyim dedim, belki sans eseri calisir falan 1-2 saat gectikten sonra -antalyaya geldim dun, 100kb baglanti var, tekrar inmez 9gb- neyse, laptopun ekranini asyagi dogru indirirken istemeden kapandi, kendini sleep mode'a soktu.. Tekrar actim, user log-in oldum, ve TA-DA birden installer calisti :)

Simdi gameguard update ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Bende cok garip bir sey oldu. Dedigim uzre windows 7'de installer calismiyordu, gece setup'a basip, oyle birakiyim dedim, belki sans eseri calisir falan 1-2 saat gectikten sonra -antalyaya geldim dun, 100kb baglanti var, tekrar inmez 9gb- neyse, laptopun ekranini asyagi dogru indirirken istemeden kapandi, kendini sleep mode'a soktu.. Tekrar actim, user log-in oldum, ve TA-DA birden installer calisti :)

Simdi gameguard update ediyor

sen gameguard update ettikten sonra söyle :P hata varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...