Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

hayır merak ediyorum,burada ben dahil eleştirenlerin hepsinin yazdığı şey şu,12 ye kadar oynadım,15 lvl e kadar oynadım v.s gördüklerimizi ve düşüncelerimizi yazıyoruz,beni kaale alsan nolur almasan nolur,şahsın olarak ekranda gördüğüm bir nickten ötesi değilsin olamazsında zaten,ama senin oynadığın seneler kadar bizde mmo oynadık,terimlere takılarak,imla hatalarına takılarak,dalgaya alacağına,milletle mantık çerçevesinde tartışmaya bak derim ben,oyun benim gözümde şimdiden fail dedimmi? veya dedimi kimse?,şahsım olarak oynadım ve gözlemlerimi yazdım,lvl sisteminden baydım,abi guildinize girebilirmiyim diyen çoluk çocuktan sıkıldığım için ki buna aionda bile şahit oldum,artık bu tarz oyunları oynamayı düşünmüyorum,aion da son noktayı koydu benim için,bir darkfall olamaz gözümde,veya age of conan,o ruh yok oyunda kusura bakmasın kimse...
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'den EU collector's aldım ama ne gariptir ki steam'in indirdiği Aion kurulunca North America açıldı ve doğal olarak senin burda hesabın yok biladel dedi bana

NC launcher'da ayrıca bi de Aion var yanında north america yazmayan ama şimdi iki saat bi de onu mu indircez bu salak Steam niye doğrusunu kurmamış, bi fikri olan var mıdır acep?

bu arada yanlış anlamadım deil mi bu zıkkımla pre order hedesi olarak beta oynayabilitem olmalı EU'da hı?
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Steam'den EU collector's aldım ama ne gariptir ki steam'in indirdiği Aion kurulunca North America açıldı ve doğal olarak senin burda hesabın yok biladel dedi bana

NC launcher'da ayrıca bi de Aion var yanında north america yazmayan ama şimdi iki saat bi de onu mu indircez bu salak Steam niye doğrusunu kurmamış, bi fikri olan var mıdır acep?

bu arada yanlış anlamadım deil mi bu zıkkımla pre order hedesi olarak beta oynayabilitem olmalı EU'da hı?

hic bir sorunun yok black su anda beta kapali oldugu icin o erroru veriyor. bizimkilerde usa :)
Sosyal ağlarda paylaş

lol zaten ben de koskoca konu var ve son 10 sayfada da benim steam kelimesi geçmiyo diye yeni konu açtıydım ya neyse, iki saattir konu nereye gitti diye aranıyorum ben de...

kusura bakmayın 50 sayfayı arayamadım ondan oldu

eyvallah bari normalse bekleyecez artık, zaten en yakın beta event 31 temmuz diyo, demek ki konunun 346543. sayfasında yeniden görüşücez ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ben şimdiden söyliyim fikrimi :p
kafam düzgünse girip 15 dakka oynayıp çıkmayı düşündüğüm bir oyun beklentisi içinde olduğum için farketmiyor aslında nasıl olacağı

fazlası yoruyor artık, oturamıyorum oyun başında belim ağrıyor, bıktım, sıkıldım, sırf nefret etmek için giriyorum oyunlara ama bir türlü de o kıvama gelemedim, vazgeçemiyorum meretten

yani...aion ya da onai olmuş farketmiyor artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

fazlası yoruyor artık, oturamıyorum oyun başında belim ağrıyor, bıktım, sıkıldım, sırf nefret etmek için giriyorum oyunlara ama bir türlü de o kıvama gelemedim, vazgeçemiyorum meretten

yani...aion ya da onai olmuş farketmiyor artık :D

tamamen katılıyorum. eroin bağımlılığı gibi birşey mmo bağımlılığı. son 1 yıldır hiç mmo oynamıyordum en son illetim wowdanda conandan da kurtuldum tiksindim diyordumki, bu gece birşeyler oldu ve bakınıyorum mmo birşeyler. ama tiksiniyorum bakarkende. öyle hislerimi paylaşayım dedim bunu görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende acayip merak ediyorum bu oyunu ya.

NCSoft'tan bi tek GuildWars ları oynadım. Tam MMORPG sayılmasa da güzeldi baya.

Bu da güzele benziyor. Bi de alternatifi yok ya, wow istemiyosan en iyi seçenek aion gibi duruyo. AoC denedim patladı, Warhammer denedim bir ay bedavasını bile tamamlamadan sildim o kadar kötüydü...

ama bazıları diyo ki 25 eylülü bekle tam sürümü oyna betaya girme. ama girmek istiyorum merak ettim çok. napayım ben bişi söleyin? :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...