Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

lol.. buna beta mi diyorlar :)

2 gun..

hadi sizi unutmadik alin gorun 2 gun fazla konusmayin seysi olmus..

ayrica betanin sevinelecek bir yani kalmadi, isteyen beles gider cinde ingilizce clientle oynar zaten. client beles oynadigin sure 5 saat beles ustune begenirsen saat aliyorsun vs bunlari herkes biliyor zaten..

umarim girenler su preview eventmidir nedir 2 gunluk seyi cin deki oyunla karsilastirabilirler buradan. degisiklik varmi yoksa sadece ingilizce patchmi...

bilgi icin tesekkurler level. yazdiklarim sana degil zaten ncsofta...
Sosyal ağlarda paylaş

PlayNC'nin iki oyununu oynadim. Ne betada bir sorun gordum. Ne oyunda bir sorun gordum. Ne hafta hafta patch bekledim, nede patch note bekledim. Adamlar cikardi mi cikariyor... "Cinliler yapmis" lafinin mmorpg versiyonu plaync. Tabii progress bakimindan bence sinifta kaliyorlar, bu kadar yil sonra hala lineage 2 prototipini takip etmek hic mantikli degil. Yeni seylere yer vermeli.. Quest sistemi bir yenilik sayilmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

PlayNC'nin iki oyununu oynadim. Ne betada bir sorun gordum. Ne oyunda bir sorun gordum. Ne hafta hafta patch bekledim, nede patch note bekledim. Adamlar cikardi mi cikariyor... "Cinliler yapmis" lafinin mmorpg versiyonu plaync. Tabii progress bakimindan bence sinifta kaliyorlar, bu kadar yil sonra hala lineage 2 prototipini takip etmek hic mantikli degil. Yeni seylere yer vermeli.. Quest sistemi bir yenilik sayilmaz.

ncsoft kore tabanli bir firma cin degil. :)
Sosyal ağlarda paylaş

eu closed beta bugun basliyormus,100 lerce beta key dagıtılmıs,bugun aradım biraz ama sonuc yok :((bu laftan sonra en azından 1 pm gelir umarım:) ,grafik/performs oranı cok iyi deniyor forumda tabi onemli olan oyun contenti,ee kimler bekliyor simdi yarınki closed betayı?

edit: altımdaki usera repi bastım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bı haftadır Cın serverlarında bır kac arkadas oynuyoruz, ... kafalı cınlıler almıslar butun oyunların en guzel kısımlarını bı guzel bu oyunun ıcıne koymuslar. Oyun her sekılde benı ve arkadaslarımı tatmın ettı. Grafık acısından wowu anımsatsa da ondan cok daha ustun.FPS problemı kesınlıkle yok cın serverındayız 9600nvıd 140 fps goruyorum saka gıbı maks graphıctede 40-60. Pvp de bıraz KO dan almıslar bıraz daoc tan keep sıegeler, bıldıgın kapısmalar her sey mumkudur. Craftıng olayından hıc bırsey beklemıyordum cınlıler yapmıslardır uyduruk bır sey derken baya keyıflı hatta adamlar craftıng daha eglencelı olsun dıe questler fılan da eklemısler oyuna.AoC ve War'dan sonra Aion serbet gıbı geldı. Guıldımızı fılan kurduk cın serverlarında bızlere katılmak ıstıyen arkadaslar varsa,berterıan serverında Invadorıa dıe guıldımızı actık,herkezı beklerız :P
Sosyal ağlarda paylaş

aoc esasen tam dedigin gibi. aoc de direk olarak seni belli koridorlardan ilerletir aion daha ferah aoc ye gore.

wow eq1 vs daha ferah dag tepe kos dur seklinde dedigin gibi. aoc nin en buyuk sicislarindan biridir zaten o belli olmayan ama esasinda belirlenmis guzergahlar :(

aion cin surumunu oynayan birisi olarak ben sahsen senin dedigin konuda bir rahatsizlik hissetmedim simdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm aoc dediinm gibi olabilri biraz evet ama işte orda da dağ taş tırmmanliodu hatırlıorum ölünce falan dier tarafa dağtan atla sudan geç vs şeklinde rahat rhaat dolaniodun ama tabii nstance instance olması ayrı idi aocun.

neyse ben çin betasında düşük level bölgeleri gördüm sonuçta çok endgame zoneları göremediim için belki değişiodur ilerlere doğru

hatta anubisath dı galiba o da bundan şikayet ediodu oynarken
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

wow öle deil aoc öle deil darkfall öle deil, warhammer da öle deildi

hareket etme alanı dar gibi geldi aion da yani vadi modunda yapmışlar çoğu yeri arasından ilerliosun bi kanaldan.

darkfall oynamadım ama warhammerda öyle hatta warhammerda kralı var zoneların ortasından çok işlevsel dağ sıraları geçiyor ayırmak için :)

aoc da genel anlamda öyle

hatta wowda öyle :D özellikle wotlk baya öyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

en azindan wow da uculabilen kitalarda bastan sona ucarak gidilebiliyor dag olsada ya da ucarken herhangi bir dagin tepesine konabiliyorsunuz. diger oyunlarin hic birinde yok bu..

normal zoneda da herhangi bir yere dagdan denizden yuzerek falanda gidiliyordu... diger oyunlar biraz daha belirgin sekilde kapiyorlar yonleri ve yollari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...