Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator TV SERIES !!!!

behran

Öne çıkan mesajlar

şu ana kadar izlediğim filmler arasında en sevdiğim film terminator 2 diyebilirim.
tam bir terminator hastasıyımdır. :)

ama linda hamilton ve arnold'suz terminator olmaz.
zaten terminator 3'te batırmışlardı seriyi.

ign'deki yazıları okumadım.
kesin iyi şeylerden bahsediyorlardır.
yok böyle güzel yapıcaz, yok şöyle güzel yapıcaz felan diye..

ama o cameron rolündeki hatunu görünce bu dizinin berbat ötesi olacağını anlamış bulunmaktayım.
rol taşıyabilecek birisine benzemiyor, klasik düşük bütçeli dizi aktörü görünümde.

ki 2. sayfadaki resim iyice rezalet.
safinaz gibi bişi lan.

şu sarah connor'a bak:

bir de yeni sarah connor'a bak:

http://www.thumbbandits.com/Oakley14.asp

Gaza geldim, bir daha T2 izleyeyim ben :)

Hatta:
http://youtube.com/watch?v=MCrhitqz_dc

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 14:12 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Stargate , Deadzone ve Blade'nin ününden yararlanıp TV serisi yaparlarsa Terminator'e de gelirler elbet.

Bana konu olarak T2 ve T3 hikayesinin arasında geçecek bir nevi retelling'i gibi olacak gibime geliyor.Schwarzenegger'i unutun , bu saatten sonra 4. filmde en fazla cameo appearance olaraktan görünür , onu biliyoruz , 4. film için anlaştıkları İsveçli Scwarzenegger benzeri arkadaşı deneme babından oynatmaları ihtimali bana pek de uzak bir ihtimal gibi gelmiyor.

James Cameron'un TV dizilerine amansız bir sevdası olduğunu biliyoruz , Kanal 7de gösterilen Dark Angel dizisi çok iyi bir projeydi bana göre , ayrıca James Cameron'un 1995/1996 gibi Animated serinin senaryosunu kullanacak bir Spiderman dizisi yapmayı planlayıp bütçeye takıldığını da biliyoruz.

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 15:47 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 15:52 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

O dediğiniz de bu saatten sonra olmaz derim ben de , Scharzenegger'siz , Linda Hamilton'suz T4 filmi olsa olsa olsa Günbatımından Şafağa yada Tılsım türü filmlere yapılan bayık devam filmlerine benzer herhalde.Ne yazık ki yapılacak arkadaşlar... Biz de çıkınca hem izleyip hem de dizimizi döveceğiz büyük ihtimalle.

[ Mesaj 26 Temmuz 2007, Perşembe - 21:07 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

anime filan yapsalardı da orada arnold, hamilton, furlong filan olarak seyretseydik.. :/

ohooo sansürlenecekse virginia tech bilmemnesi diye hiç çekmesinler. terminator dediğin zaten herşeyiyle vahşi bir hikaye.

bilmiyorum, görmek lazım. zor ama, çok zor james cameron'ın hikayesi ve vizyonuna yaklaşmak. zaten o seviyeyi yakalamalarını bekleyemiyorum ama hepten batırmamak bile zor.

geçenlerde gene ultimate edition dvd'den yayınlanmamış başka sahneleri (t-1000 john'un odasını elleriyle arıyor filan) izliyordum, yok yani. adamlar olayı 1991'de bitirmiş. sırf üstüne efekt ekleyerek yakalanması mümkün olmayan bir kurgu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...