Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pantolon Solcusu

silencer

Öne çıkan mesajlar

hayır doruk, genele konuştum. ben de onunla aykırı fikre düşsem zor boğuşurum şahsen dürüst olmak gerekirse. :p

yok abso zaten mavi craftedlar var onlardan yaptıracağım guilddekilere. ama şimdi baktım ilk bu akşam deneyip almışlar solarian'ı eheh
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silencer, faramirle birlikte bidon partisi kurun, boş boş takılırsınız böyle, arada fıstık atarız toplarsınız.

sen çay ocağı partisi kurduktan sonra bakarız doruk. ocak kelimesini de "öcak" yaparsın, çöp gibi güzel bir kısaltmanız olur. eh, imla bakımından felaket, ama sen zaten alışıksın. şahin slx ile de seçim turu atarsın adasdasdasd. sunroof filan hatta, iyi gider, ne dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ukala bizim chail halkımız tarafından hakaret haline gelmiş demektir, senin sandıgın aksine her şeyi bildigini sanan aptall degil her şeyi bilen ve bunu iyi anlamda kullanmak anlamına gelen kala dan gelir. O yüzden, Don't flatter yourself boy, you may slip to the floor.

vallahi anadolu lisesi ingilizcenle son cümleni yazabilmen bile büyük başarı. chail halkımız ha? ibranice mi bu?

ben ukalayım. hakaret addedilen bazı başka sözcükler vardır, ama ben onları kurallara muhalefet etmemek için kullanmayacağım haha.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bleda, rencide edilince 'ciddiye alınmıyorsun' demeni son derece normal karşılıyorum. Sen gömmeye devam et kafanı kuma. Terazine tıkladım, haha.

(Madem ciddiye almıyorsun, mesaj atma bu başlığa? Ama tabii sen şamar yiyorsun teneke zevat gibi, yoksa 'ciddiye alınmıyorsun' demek değil derdin.)

Bu arada, BoneC bir kenarda ciddiye alınmak için hazır bekliyor. Lütfen BoneC'yi ciddiye al.

hahahaha.
bu da iyiymiş.

adam millete laf yetiştiremiyince dönüp bana sataşmaya başlamış.

ben izlemedeyim kenk. spectator'um.
gg :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Okuduk ve seninde nasıl bir zihniyete olduğunu az çok kestirdik en azından sen kendi fikirlerin adına bir şey yazmıyorsun hala lise cocukları gibi ona buna yazı yazıyorsun + nebulada göktuğ owner iken hangi nickle iş yapıyordun şu yüksek konsey dediğin yerde nick merak ettim.

hangi zihniyetmiş o? çemiş zihniyeti standart mı oldu burada?

pm at hc nickim için.
Sosyal ağlarda paylaş

ya Silencer o kadar sildin supurdun rencide ettin milletide bir akademik durumunu ogrenelim..

Izmirde okullar kotu sabanci odtu disindakiler kaka muhendisler nerd..

ee ne kaldi piyasaya yani senin dedigin hersey dogrumu oluyor burada..
Sana cok acik birsey soyleyeyim konuya hakim biri olarak ve bu konuda kendine guvenen biri olarak sacmaliyorsun

attigin postlarin %95 inde millete amacsizca saldirdin basarisiz oldun geri kalanlarda birseyler anlatmaya calistin malesef ondada basarili olamadin senin anlattiklarinin siyaset bilimiyle sosyoloji ile alakasi yok..

Dayanak noktan kalemi 0 birinin yazdigi yazidan cikardigin millet solu istemiyor sol temsilcilerin gecmiste yaptigi hatalar ustune kaldi..

Peki bana sosyal bilimleri kullanarak aciklarmisin Tayyip in 5 sene once anasini bellicez bu ulkenin dedigini niye hatirlamiyor kimse..

simdi seninle ayni dusunce tarzinda olsam derimki madem unutmuyorlar sol temsilcileri demekki gonulleri bu adamdan yana insanlar ilk aski ilk opucugu ilk sevismeyi unutmazmis onlarda ilk ideolojileri unutmuyorlar gonulleri soldan yana ama imkanlar sagi gerektiriyor fln gibi sacma sapan argumanlar getirebilirim.. bunlari 2-3 guzel terim ile susledigim zaman sence guzel bir fikir ortaya cikmis olabilir ama o sirtini dayadigin sosyal bilimlere gore coplukten baska birsey degil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hayır adminlere üzülüyorum, muhtemelen online değiller ve muhtemelen konuda şikayet oldu. Dolayısıyla sabah geldiklerinde okumaları gereken 20-25 sayfalık bir konu olacak. Hiç mi insafınız yok? Bu kadar boş bir mahalle kavgası yüzünden adminlerin vaktini harcayacaksınız heh

seni admin yapalım ardeth? :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
halk ataturk solu istiyo
6 oun dogru uygulanmasini istiyo
mhp kafatasciligi deil ataturk milliyetciligi
tkp komunistligi deil ataturk devletciligi
hincal uluc mantigi iel ataturk cumhuriyetciligi
inkilapciligi laikligi istiyo
chp bunu su an veremiyo
verirse ilerde halda ona oyunu veriri

bonepart, atatürk solu dediğin, chp'nin devletçi-solcu çizgisi mi?

halk bunu bence istiyor gibi gözükmüyor, geçmiş seçim verileri de bunu gösteriyor. atatürk'ün devrimleri ölümünden sonra kalıcı olmamış gibi gözüküyor. kalıcı olsaydı, şimdi ve geçmiş yıllarda tekrar tekrar "chp'nin tek başına iktidar olması" tartışılıyor olurdu gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NBL'da muhakkak ban yemişsindir benden. 13 yaşında SNN'deydim, 14 yaşında NBL'da dedim. Şaka mısın çocuk? 13 yaşında olunca, bir daha hayatta (mesela bir sene sonra) 14 yaşında olamıyor musun? Benim başlığımda rencide oluyorsun, diş geçiremiyorsun, diş geçirmek için tekrar tekrar uğraşıyorsun.

Ve fakat, olmuyor. Ama denemeye devam, haha

şu lafı görünce nedense birden
"yaş büyür ama eşşeklik baki kalır" diye bir laf geldi.

ama öyle birşey demiyorum, spectator'um sonuçta ben. izliyorum.

hem de heyecanla izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pantolon solcusunu bilmem de..

menopoz teyze tartışması feci komik gözüküyor..

said:
-hilmi sen rezilsin!
+sen de rüsvasın halit!
-rüsva ne be.. yok öle şey!
+rezil rüsva yok mu? o işte
-yani sen rezilliği kabul ediyon baştan
+malsın sen halit! annamıyon dingilsin, dangılsın bi de dungulsun!
-sen var ya! boşsun olm! çukru gibi bişisin
+hahayy tuzlayım da kokmasın! sen kendine bak sersem teneke ahahha
-fatality çektim, annenin de dötünü elledim! ahaha
+lol dedem nerde biliyon mu sen? ehehhe annadın sen annadın
-e-5'ten travesti mi kaldırıyor! lam dedene travers döşeseler bişi olmaz o yaşlı kurta
+aklını başına topla seviyeyi düşürme! malsın bi de sen hala gece yatmadan önce hansel gratel okuyorsun
-sen var ya.. dingiliye mektebinden mezunsun sadece! ahahah
+sen de çaycısın lam! kahvecisin sen!
-sen de geveze mahalle berberisin!
+makasım var keserim ama kökünden. ahaha lam çocuk sabahtan beri sataşıyo da bişi yapamadı.. büyü de sakalların çıkınca sakal traşı yapayım seni!
-sen benim sakalımı kestin ben senin kolunu keserim!
+kökünden diyom la! ne sakalı.. ben diyom pantolon balığı! sen diyon kol.. mal lan bu mal mal!

gider işte bööle.. de ne boka yarar bilmem..

ama ben eğleniyom valla =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AÇıkçası Sam in görüşlerini sevmesemde, silencer gibi zırvalamayıp, gayet seviyeli bir biçimde tartışabilior ve en önemlisi kendine ayar verenleri ezmeye calısırken, demagolojiyle ukalalık yaparak egosunu tatmin etmeye calısırken aklen velet oldugunu göstermek gibi bir durumuda yok. Tabi sözüm meclisten dışarı.

sam'den öğrenecek çok şeyin var, senin gibi tartışma kültürüne uzak değil bir, iki tartışmayı beceremeyip bok atmadığı ve bunun karşılığında şamarı yemediği için, kuyruk acısıyla "silencer öyle silencer böyle" diye tekrar tekrar post atmıyor.

ciddiye almıyorsan, cevap da vermezsin bu başlıkta, kimse seni zorlamıyor. zırvalarsan "silencer şeriatçı silencer öyle böyle" diye, şamarı da yiyeceksin benden. ona göre devam et, haha.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bonepart, atatürk solu dediğin, chp'nin devletçi-solcu çizgisi mi?

halk bunu bence istiyor gibi gözükmüyor, geçmiş seçim verileri de bunu gösteriyor. atatürk'ün devrimleri ölümünden sonra kalıcı olmamış gibi gözüküyor. kalıcı olsaydı, şimdi ve geçmiş yıllarda tekrar tekrar "chp'nin tek başına iktidar olması" tartışılıyor olurdu gibime geliyor.

Atatürk'ün devrimleri kalıcı olmuştur. Örneklersek
1) Harfler latin
2)Ölçü sistemleri vs batı ile entegre
3) Kılık kıyafette sorunlar olsada büyük ölçüde yerleşmiş
4)seçme seçilme hakları
vs.vs.

Belkide sen başka birşey söyleyecektin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...