Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pantolon Solcusu

silencer

Öne çıkan mesajlar

Hani bardagın yarısı bos, yarısı dolu yerine aslıdna hepsinin dolu olması gibi bir örnegi silencer için vermek istiorum. veremiorum, çünkü boş.

Neyse, karadelikler sıcak mıdır soğuk mudur onu tartışalım?

[ Mesaj 25 Temmuz 2007, Çarşamba - 02:34 tarihinde, Bleda tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ahah engin ardıç

ayrıca tartışma seviyeleriniz çok komik mahalle kavgası eder gibi
senin için tıbbın imkanları bile kısıtlı, herkes aptal bi sen akıllısın, çelik ayna vs. Siz böyle politika tartışıp sonra baykal'a laf ediyorsunuz değil mi? Hahaha

ps: siz meclise çok yakışırsınız lan
maalesef ardeth, böyle karakterlerle ancak bu kadar oluyor. sabredip baştan sonra doğru incelersen başlığı; bir yazıyı ilginç bulup alıntı yapıyorsun, adam sana "şeriatçı ve ukala" diyor. (ikincisi doğrudur ama)

ama cevap vermek çok zevkli, dayak atmış gibi hissediyor kendini insan haha.
Sosyal ağlarda paylaş

ukala bizim chail halkımız tarafından hakaret haline gelmiş demektir, senin sandıgın aksine her şeyi bildigini sanan aptall degil her şeyi bilen ve bunu iyi anlamda kullanmak anlamına gelen kala dan gelir. O yüzden, Don't flatter yourself boy, you may slip to the floor.
Sosyal ağlarda paylaş

Önceki sayfaya attım ama, kaynıyor nedense bunlar. Tartışılacak tarafı yok, gerçekten. Gerçekler ortadayken neyi tartışıcaz. Laftan anlayabilecek var, anlayamayacak var.

said:
Yok yahu? Söyleyemezmiş, bitermiş. Cumhuriyet'in sonu geldi diyen, egemenlik allahındır, neymiş layiklik ehüehü diyen adamları ne bok yemeye savunabiliyorsunuz siz? Şaka mı bu, kaç gündür neyi tartışıyoruz. Bizi de uzaklaştırdılar, neyi tartışıyoruz yani? Atatürk'i sahiplenmeymiş. Bunca açık saçma sapan mevzu varken, adam akıllı tartışmaya girdik kaç zamandır. Çizgilerine çekildik yani, o oldu sonunda. Hakettiğinizi bulacaksınız, haketmeyenler de bulacak mecburen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vallahi kaç gündür söylemek istediklerimin bir kısmını tekrar altını çizerek yazmış Ardıç bugün, okumanızı istedim.

Okuduk ve seninde nasıl bir zihniyete olduğunu az çok kestirdik en azından sen kendi fikirlerin adına bir şey yazmıyorsun hala lise cocukları gibi ona buna yazı yazıyorsun + nebulada göktuğ owner iken hangi nickle iş yapıyordun şu yüksek konsey dediğin yerde nick merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

hak sol istemiyo benim hastasi oldugum bi cumle
halk zaten sosyalizim istiyo halk komunixm istiyo demiyoruz ki
halk ataturk solu istiyo
6 oun dogru uygulanmasini istiyo
mhp kafatasciligi deil ataturk milliyetciligi
tkp komunistligi deil ataturk devletciligi
hincal uluc mantigi iel ataturk cumhuriyetciligi
inkilapciligi laikligi istiyo
chp bunu su an veremiyo
verirse ilerde halda ona oyunu veriri
Sosyal ağlarda paylaş

AÇıkçası Sam in görüşlerini sevmesemde, silencer gibi zırvalamayıp, gayet seviyeli bir biçimde tartışabilior ve en önemlisi kendine ayar verenleri ezmeye calısırken, demagolojiyle ukalalık yaparak egosunu tatmin etmeye calısırken aklen velet oldugunu göstermek gibi bir durumuda yok. Tabi sözüm meclisten dışarı.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlara haksızlık yapmayalım, sam, horace, en azından çoğu mesajında kişileri ezmeye(!) çalışmadan, fikirlerini yansıtıyorlar. bazı kişiler gibi kasımpaşa ağzıyla ortalığa terbiye edilmemiş aygır gibi saldırmıyorlar. bu kişiler, kendi fikirlerini taşıyan herkese karşı ister istemez bir antipati oluşturuyor orası ayrı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
apache, ben siyasi veya dini konuşmadığım sürece burada herkesle çok iyi anlaşan bi adamım. pırıl pırıl bi herifim de gerçekten. ama işte insan azıtıyo bazen, birbirine tarikatçı pisbok, elitist lale falan diyo oluyo böyle şeyler. kırmayalım kırılmayalım mesele o aslında biliyo musun.

tuttum bu lafı.
sana tarikatçı pisbok elitist lale diyebilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insanlara haksızlık yapmayalım, sam, horace, en azından çoğu mesajında kişileri ezmeye(!) çalışmadan, fikirlerini yansıtıyorlar. bazı kişiler gibi kasımpaşa ağzıyla ortalığa terbiye edilmemiş aygır gibi saldırmıyorlar. bu kişiler, kendi fikirlerini taşıyan herkese karşı ister istemez bir antipati oluşturuyor orası ayrı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sözlük yazarlığına bir kere bile başvurmuşluğum yok canım benim, yerim seni çok özenmiş yazar abilerine..

ademevladı hala ayar vermeye çalışacağına neden cevap veremiyorsun madem iyi cevap veremedim, gayet de kafana vura vura anlattım bazı şeyleri, ha kalın olunca darbeler pek etkilemiyor kafatasını.

iki nick ezberlemiş çirkef çirkef dolaşıyor, kıtmış, seviyeymiş, açıköğretimciymiş, sözlük yazarlığında tutunamayanmış, ee hiç birisi olmadığım halde daha ne kadar "argüman bulacaksın",

pantolonumun şeriatçısı

çay getir lan!

isabet olmuş, çaylaklığın ötesine geçemezdin.

çayı kimden isteyeceğini söylerdim, ancak validene hürmetsizlik etmiş olurdum, söylemeyeceğim haha.

'izmir'in en iyi okulunda' okuyormuş. odtü ve sabancı gibi okullar da hep izmir'dedir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın-öbür günbedne gelcem dotaya 2 aydan sonra, bakalım performansım ii olcak mı :D

@silencer: maşallah çaylaklık filan ii biliorsun ekşiyi, bugun kim sana ayar verdide az daha almak için buraya geldin ha yavru?

[ Mesaj 25 Temmuz 2007, Çarşamba - 02:43 tarihinde, Bleda tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...