Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son 10 yılda Avrupada En başarılı Olan Takımlar

Masticore

Öne çıkan mesajlar

http://www.milliyet.com.tr/2007/07/20/son/sonspo11.asp

Real Madrid 1. sırada

Galatasaray 18. olurken Beşiktaş 55 Fenerbahçe 79. sırada.

Almanya,İngiltere,Fransa,İspanya,İtalya,Portekiz her biri 7 takımla avrupa kupalarında boy gosterse desek 42 takım . 36 de diger ülkelerin başarılı bir kaç takımı ekle
Fener hangi takimi geçebilmiş ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

aha yandık :)

şimdi fenerliler konuşucaklar.

açmayın abi avrupa başarımız la ilgili topic :).bize 80. falan yazsaydın keşke

şimdi biri cıkar tesadüf der.biri mazide kaldı dicektir

hagi olmasaydı olmazdı diyenlerde cıkıcak.zor takımlarla oynamadınız dicekler :)

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 12:14 tarihinde, Diablo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

işte bende bunu anlamıyorum. bir kulübün büyüklüğü aldığı kupalarla, mali gücüyle, taraftarlarıyla olmaz.

fener 10000. sırada olsa ne yazar ? siz takım tutmanın nasıl bişi olduğunu anlayamamışsınız.

Karşıyakayı, Bursayı, A.Gücünü ve bir çok anadolu takımını destekleyen taraftlar maddi bir başarı için mi takımlarını destekliyor ?

bana göre o sıralamanın hiç bir önemi yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

real madridde basarisiz avrupada 6 yildir eger eski basarilari dikkate almiyorsak. bi de gercekci olalim hic bi turk takimi uefa finali ile sansli kura cikmadikca sampiyonlarligi yari finalinden ileri gidemez, e boyle oluncada baska bi takım cikana kadar galatasaray istedigi kadar basarisini pisirip pisirip onunuze cikarir.
Sosyal ağlarda paylaş

kendiniz tromsö diyip başarısızlıkları saymaya başlıyorsunuzda siz bize 10 basarsınız =) olay burda sadece istatiksel birşeyi göstermekti sanırım.niye bu kadar alındınız?

edit: laf atmak değildi bu post onu da belirteyip şimdi bir hışımla klavyeye abananlar çıkar.

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 17:29 tarihinde, Pyro tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

at gözlüğü ile devam edin siz kasamıcam birşey anlatmaya cidden.

ha şunu da ekliyim gs'nin yaptıklarını fb,bjk veya herhangi başka bir takım yapsa onun taraftarlarıda anardı sürekli maziyi.bunda anormal olan ne var onu anlamadım ben?maziyi bırakın bitti,geçti işte diyip olayı fb-gs topicine çevirmenin manası nedir?

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 19:28 tarihinde, Pyro tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...