Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halo

malsahibi

Öne çıkan mesajlar

yav bu oyun xbox ı meşhur eden, yere göğe sığdırılamayan oyunmuş ama beni hiç açmadı. acayip tekdüze geldi. grafikleri öyle ahım şahım değil zaten ama sadece araç kullanabilmek bir oyuna nasıl bu kadar sattırmış anlamadım.
serious sam de bile daha az yaratık öldürmüş olabilme ihtimalim var.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene levelın oyun fuarında xboxta oynamıştım pek de öyle ahım şahım bi oyun gibi gelmemişti. Bi kere split screen delikanlıyı bozuyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

PC de multi Planetside var. Burda bahsi geçmişti. Halo planetside ın yanından bile geçemeyecek bir oyun.

Senaryo var ama dandik işte.[hline]Chucky

[Bu mesaj malsahibi tarafından 02 October 2003 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta bence eskimiş bir oyun
cok gecikti pc ye gelene kadar o yüzden biraz demode oldu galiba
halo 2 yi pc ye yapiyorlarmi bilmiyorum ama fazla bekletmesinler halo 1 de oldugu gibi

unreal daha güzel bu oyundan[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 02 October 2003 14:11 tarihinde demiş ki:
Geçen sene levelın oyun fuarında xboxta oynamıştım pek de öyle ahım şahım bi oyun gibi gelmemişti. Bi kere split screen delikanlıyı bozuyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
evet bende e oyun da oynamıştım baymıştı 5 dakikada :D[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

son 4 saattir oynuyorum oyunu, sadece sağ mouse kolum kopacak hale geldiği için duruyorum. Aman yarabbi bu kadar güzel oyun olmaz.

Baştan söliim direk konsol'dan çeviri, her yerinden belli. Ama grafikler oynanış aksiyon adrenalin beni feci cezbetti.

Onun dışında atmosferi süfer, daha iyi olamaz! Araç ile gezintideydik. Bi gunner, bi passanger bi de bendeniz. Havada uçarken adam bi kaç kere düşme tehlikesi geçirdi. Rampalardan atlarken gunner çoştu, yeah baby yeah diye anırdı. Bi ara covenant'ların ship'lerinin içindeyken 7-408640804 saldırıya uğradık, adamlarım resmen küfrederek püskürttü böcükleri. Atmosfer süfer, dicek bişi yok. Resmen savaştaymışın hissi veriyo.

Gidilsin, alınılsın OYNANILSIN :)

Die, covenant SCUM!
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah adamlar nasıl beğenmiş havaya girmiş bende tık yok. Zevkler ve renkler olaya burada mudahale etmiş. İyi oyunlar diliyorum. Ben Tron 2 ye devam edeyim.
Uninstall Halo? YES[hline]Chucky
Sosyal ağlarda paylaş

geçen nbc de GİGA adli programda tanittilar bence fena değil fantastik desek yeridir :D[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...