Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overlord

Othranx

Öne çıkan mesajlar

2 gün önce aldım, bitirdim. hayatımda oynadığım en mükemmel oyundu. herşeyle dalga geçilmesi, havada uçuşan espriler, story teller olayına girişte mikrofon test edilmesi, minyonların ÜBER DÜBER şekilleri ve konuşmaları bitirdi beni..

oynayış da gayet rahat ve kolay. kontroller sorunsuz. sistemi hiç mi hiç kasmıyor (orta düzey grafik ayarlarında)

questlerin questlerinin questlerini bulup yapmak bazen baysa da, o minyonların bi item bulup da koşa koşa elinde bize getirip foo dı mastııııııı diye gözlerimimizn içine bakması beni benden aldı.. hele en sonda (bitirenler bilir), bizi yeniden gören minyonumuzun içten sıcacık mastııııııııııııııııı diyişine ruhumu teslim ettim.

okadar oyun oynadım bitirdim. tek diyebileceğim gördüğüm bildiğim en iyi en mükemmel oyun.

Sosyal ağlarda paylaş

Bone
oradaki dümeni şu şekilde çevirdim. büsssssssürüüü minyon çıkardım. bunların 3 ünü bi kenara koydum, gerisini başka bi kenara. sonra da el çabukluğu ile, ilk 3 minyonu ejderhaya yolladım. bu salaka ejderha minyonlarımı yerken 7-8 sn harcıyo o arada da 20 küsür minyonu dümene yolladım. ve yollamaya da devam ettim tuşu bırakmadım yani. ejderha 3 minyonu yiyip bitirince dümendekilere daldı. orda da bi 4-5 şehit verdim ama sürekli şarj yapan back-up minyon team (oha anlatıma gel :P) dümeni döndürmeyi başardı.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi o ejderha water minion cavdedeki deil mi
cok basit be o
butun minionlarinizi q ile bi yere sabitleyin
tek bi tane minion cekin
water olur az ilerde brown summoni war brown olur
sonra ejdere yaklasin o yukselip inmeye baslarken sag sola kacin ki bosa vursun
sonra dan dun kafasina girisin
tekrar kacin tekrar girisinin
burda onemli olan yem olarak minionu kullandiginizdan onu yedirtmedmeye calisin
ama yersede onemli deil
bi ane yenisini cagirin