Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WB Aranıyor

Bronx

Öne çıkan mesajlar

said:
Tcpip, 25 Haziran 2007, Pazartesi - 21:43 tarihinde demis ki:

biri site sormus sanırım :
http://www.otohakan.com/corbeau/ :)

wb ile ilgili değilim hatta developerım ne yazık ki :(

Yerim senin developerlığını önce sitesi ff'de bi aç :P

Şaka bi yana eski tasarım aynen duruyor güzel çok hoş :D
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar desteğiniz için teşekkürler :)
Sitenin tasarımı aynı kalacak belki biraz daha renk ekleyebilirsek iyi olur, sitedeki eski bilgiler duracak ve tüm kayıtlı hesaplara şifre yenileme için birer e-posta gönderilecek, şifreleri yenilenen hesaplar aktif olacak, yenilenmeyenler 15 gün içinde silinecek dolayısıyla beta-1'e seçilenler yine beta'da oynayacaklar :) ama genel olarak inşallah çok çok kısa bir beta sürece düşünüyoruz bu sefer, en güzeli yılan hikayesine dönmeden hemen açılması.
Sosyal ağlarda paylaş

lucasım adminim sıkripterim feriştahım..

slayertr nin ben düzeltmeden önceki halini release etsem.. güzel bi rezil olurdunuz ya... nese bakalım..

IF'den püfden anlamaz gelir bana laf atar.. beni deli ederler..

bu arada slayertr3 fiyaskonuzu çok başarılı bulduğumu da sölim o zmn..

Şimdi ben bişi yazmamaya gayret ediyorum.. Yani üstteki mesaja o kadar yazı yazdım vazgeçtim sildim.. US forumunda kapattırdım accountumu bu tür tartışmalar yüzünden.. Bari pati de rahat bırakın ..

Hepiniz gral scriptersınız tmm kabul ediyorum..

Yaptıklarınız büyük işlerdi.. Ben nebula staff ına giremedim.. Girmedim daha dorusu.. bilseydim girerdim.. Fenafillah derecesi imiş uo'da haberim yok..

peah..
Sosyal ağlarda paylaş

bu bir pm'dir
[spo]selam,
wblik olayı ile ilgili çok yüksek olmasa bir şey yapıp destek olmak isterdim. projesi tuzumuz olsun misali heheh..

ama önümde bir öss var. bu yüzden sürekli bir yardımda bulunamam =)

bu mesajı da destek ve öneri için attım hatta

önerim şu: bazı yaratıkların(sağlam) başında ondan daha ufak, ama aynı tip yaratık (dragon-daemon) koyabilirsiniz. yani şu amaçla. bir daemonunn koruyucusu dragonlar gibi. tabi bu bir örnek=). öyle böyle bir şey yaparsanız şeye dikkat edin. bi tane korucuyu öldürdükten sonra yeniden spawn olmasın hemen olayın cıvkı çıkar

herneyse ya başarılar. cordaeuyu bekliyoruz =) [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk Corbeau döneminde Bronx'un Corbeau forumlarına koyduğu bir SS. Bu seride bir iki tane daha vardı ama diğerlerini bulamadım (Aramaya üşendim).

[spo][/spo]

Gerçi bu sadece menü tasarımları ile alakalı, eğer üşenmez de diğer SSleri bulursam şehir tasarımları da vardı.

Bronx'un o dönemden bugüne Corbeau'nun çok değiştiğini söylediğini de eklemeliyim tabi =)

Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar da diğer bahsettiklerim. Yalnız sayısını tutturamamışım, 9 tane daha varmış =)

[spo] [/spo]

[spo][/spo]

[spo] [/spo]

[spo][/spo]

[spo] [/spo]

[spo][/spo]

[spo] [/spo]

[spo][/spo]

[spo] [/spo]

Kafa oluşması muhtemel sorulara önceden cevap da vereyim, SSleri koymadan önce Bronx'tan izin aldım.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...