Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WB Aranıyor

Bronx

Öne çıkan mesajlar

öyle çekinceleriniz olmasın, nebula'da bile hiçbir karakterin a harfini b yapmışlığım yoktur, corbeau'da asla olmaz.

sözüme inanmak zorunda diilsiniz tabi ki ama böyle genel bir çekince varsa tüm karakterlerin gelişimlerinin izlenebildiği web üzerinde bir platform bile yapılabilir, herşeyin çözümü var.
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAH chasten,
aslında aynen dediğin gibi, 2 sene önce acemilik dönemlerimizdi bu işlerde, sanırım şimdi iyi yapıyoruz bu işleri, takdir oynayacak ve tadını çıkaracak insanların tabii, umarım en kısa sürede insanlar bu yaptıklarımızın tadını çıkarıyor olur.
Sosyal ağlarda paylaş

2002 senelerinde takım arkadaşın Göktuğ bunları bize söylemişti. Herneyse açılsın bakalım sizleride takip edelim ne yapıyorsunuz ne ediyorsunuz. Edit'e karşı nasıl önlem alıyorsunuz Screen Shot veya video görüntülerinizi bir sitede toplayıp bize gösterin. Şu sıralar bu işte en iyi proje olarak devam eden ve örneklerle sunan sunucu var. Fakat daha açılmadı. Adresini istersen p.m olarak atabilirim.

Bu arada ethernal Exhosa mı ? Bunuda merak ettiğim için soruyorum.

[ Mesaj 12 Temmuz 2007, Perşembe - 12:37 tarihinde, micha tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

5 senede çok şey değişir umarım bunu da göz önünde bulundurmuşsundur.Zira 2 sene önceki ss lere bakınca bile bunu gayet rahatlıkla söyleyebilirim =).Edit olayı için bronx gerekli açıklamayı yapar zaten ki bir mesajında "şöyle de yapabiliriz isterseniz" demişti bu topicte.Site açıldığında istediklerinizden çok daha fazlasını bulabileceksiniz,emin olun.

Ayrıyetten hayır ethernal exhosa değil.Ethernal bile değil nicki de,exhosa ile zaten alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

2002 senesinde göktuğ söyleyebilir, goktuğ istediği zamanda tekrarlayabilir bunu, yani bu argüman birşey ifade etmiyor, goktuğ ile saatlerce oturup loglardaki ipuçlarını takip ede ede sphere'in tekst dosyası tadında olan kayıt dosyalarına bakıp "edit" aradığımızı bilirim, biz kendimizden birçok şey koymuş insanlarız bu işe adil ve eğlenceli bir ortam yaratabilmek için.

ayrıyetten micha zaten cevabımı sana vermemiştim ben "kankalarını editler bu sıdıfı" diye konuşan biriyle tartışacağımı düşünmüyorsun herhalde, senin açtığın konu hakkında çekinceleri olabilecek seviyeli ve saygılı insanlara vermiştim.

tek istediğim şu topiği garip komplo teorileri ve dramlarla kirletmeyin güzel güzel tartışıyoruz işte, güzel bi shard açıcaz, mutlu mutlu sohbet ediyoruz, hepsi bu.

not: corbeau'nun nasıl bir yer olacağını, haritasının neye benzediğini, ne gibi yenilikler getireceğini bir anda açıklayacağız, tek tek açıklayıp rakiplerimize ipucu vermek istemiyoruz ;)

güncelleme: imla hataları

[ Mesaj 12 Temmuz 2007, Perşembe - 13:07 tarihinde, Bronx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman kimse en iyi olmaya çalışmasın, boşuna script yazıp worldbuilderlığa girişmesin, fark yaratmak için. herkes default sphere ya da runuo ile açsın hiçbir ekleme yapmadan, ne de olsa rakip kavramı yok neden normalinden daha iyi birşey yapılsın ki? elbette herkes kendi yaptığının en iyisi olmasını ister, burada rakip derken kastettiği anlam da budur bence, rakip sadece boks maçında ağzını yüzünü kırmak zorunda olduğun adam anlamını taşımaz.

bir rakibin olabilmesi için o işten para kazanıyor olman gerektiğini de ilk kez duyuyorum.

[ Mesaj 12 Temmuz 2007, Perşembe - 17:56 tarihinde, DoruK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aslına bakarsanız sitemizin adresini vermemizin şu an bu topikte reklam manası taşıdığını sanmıyorum birçok ilgili arkadaşımız vardı daha çok bilgilendirme amaçlı oldu. ha diil bence reklam yaptınız çaktırmadan derseniz, reklama ihtiyacımız olduğunu sanmıyorum :)

ama dediğiniz gibi işin garip bir boyut var, bu işlere yeni girmek isteyen insanlara destek yerine köstek olunuyor, hiçbirimiz unutmamalıyız ki bir zamanlar sananeyi, nebulayı oluşturan insanlarda bu işlere yeni başlamışlardı.

güncelleme: yazım hataları

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 17:49 tarihinde, Bronx tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten reklam yapılmasına karşı değilim,çifte standart biraz sinir bozucu okadar.

reklam boyutundaysa işler biraz karışık,insanlar corbeau projesinin tekrardan canlandığını,wb aranıyor topicinizden öğrendi.sonra reklama ihtiyacımız yok demek,bazı şeylere fazla yukarıdan baktığınızı gösterirki buda pek hoş değil bence.

başarılar.gerçi pek ihtiyacınız yok kesin başarılı olacaksınız ama yinede adettendir :)
Sosyal ağlarda paylaş

reklama ihtiyacımız yok demek, "mainstream" bir oluşum olmadığımız, seviyeli ve düzeyli insanlara hitap ettiğimiz, ve onları eninde sonunda toplayacağız demek.

ihtiyacımız olsa bile en azından şu an bu forumda yok demek :D

ayrıca insanlara yukardan bakmadığınız sürece, birşeylere, konulara, konseptlere yukardan bakmak iyidir diye düşünüyorum, oyuna 1-0 galip başlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...