Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DPSADIN

Astral

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 15 Haziran 2007, Cuma - 12:16 tarihinde demis ki:

"ay'a çıkılmaz" diyen adama ay'a çıkanı göstereceğim, kendim ay'a çıkmayacağım ya? :p

sam aya bi kaç kişi çıkar onlarda extrem adamlardır. bu insanların istedikleri zaman aya çıkabileceklerini göstermez
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior oynarken benim hybrid classlara karşı bir öngörüm vardı yapabildiği en iyi şeyin healing olduğunu savunurdum hep.Taaki shadow priest oynayıp bütün dps grubunun eline verdikten sonra fikirlerim değişti.Ama nerf yedi dps ayrı bir konu ama denemekten zarar gelmez :P

Yannız hemfikir olunan konu ise pure dps sınıflarının ne yapacağı örneğin bir mage sadece ai ve su/yemek için (talent-support kısımlarını direk atlıyorum) lock hs/ss için hunter pull için de rogue neden alınır ki?

Ayrıca raidlerde paladinlerin dpsleri öne çıkarsa eminim nerf gelecektir.Blizzin kesim tutumu hybrid classların kesinlikle bir işi tamamen iyi yapamayacağı yönünde (ki böyle olmalı zaten bir hybrid asla pure dps classı geçememeli eşit şartlarda tabiki)
Aksi halde yukarıda dediğim classlar için ecel terleri dökülür nitekim tbc release deki warriorun içler acısı hali tekrarlanmasın :P
Sosyal ağlarda paylaş

thread bitmiş hala tartışıyosunuz yahu :p jaan çok güzel açıklamış işte quote yapıyorum hatta

said:
paladinin dps si verimli değil. raidler min max üzerine kurulduğu için retro paladin ve holy priest yerine , holy paladin ve shadow priest daha fazla işe yarıyor.

olur bir guild izin verir retro palaya ama pek de işe yaramaz. hızlı pve progression için min-max şart.

sırf bu yüzden tercih edilmez, yoksa ssc fln farmda olan bir guildin paladini ret gider bi ssc raidinde çok da birşey değiştirmez. ama progression için ret paladin tercih edilmiyor işte
Sosyal ağlarda paylaş

spark paladinin karşısında zorlanan classlar hunter ve warrior dur. paladinin spec ine göre işler değişir.

şöle bir şey var tek e tek de ve grp pvp de işler farklıdır.

tek e tek paladinle kaldıysanız ve arenadaysanız. yapacağınız şey paladini "kite" lamaktır. priest olmadığınız sürece paladine bubble açmadan ful nüklemeniz anamsızdır.

kaç defa ap pom pyro lu mage leri tıkamıştım öle. adam sheep e aldı. pyro cast etti, üstüne insta attı tabi ben bubble açtım mage bıraktı. (mage noob du kite lamayı denemedi)

oysa iyi bir mage paladini önce ufak tefek dmg larla hasar verir kendine heal attırmasını sağlar. paladinler de mage e karşı ulu orta heal atamyacakları için bubble açarlar. açamazlarsa heal a counter sokun olayları bitiyor :D
bubble süresince mesafeyi açın. bandaj atın yemek yini. pala gelince nukleyin heal ına counter atın bitsin olay.

zannediyorsunuz ki paladini hemen nükleyecem kesecem. 2.5 senedir bunu öğrenememişsiniz bravo diyorum.
haa paladin size dmg koyacaktır. yukarda "kite" demiştim di mi :D paladinler 5 yd dan öteye fazla dmg veremezler. 5 yd olsanız bile verdikleri hasar proclara bağlıdır...

bu mage için bir örenkti. hunterlar zorlanıyor çünkü paladini yeterince hızlı nükleyemiyorlar ve manaları bitiyor. "0" manalı bir pala "0" mana lı bir hunter ı kesiyor...
warrior da ms olamdığı zaman zorlanıyor.

grp pvp de de ilk başta palayı boşuna nuklemeyin :D oyalayın millete heal atmasını engelleyin. bubble açınca topluca kite taktiklerine girin. bubbe ı bitince palaya nukleyin.

10 kişinin ararsından çıkabilme özelliği iğrenç biliyorum aam 12 sn sabredin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
healer paladinin ciddi bir olayı kalmadı maalesef pvp olsun pve olsun.

yapma abi prilerimizden ıyı oynayanları shadow yaptık vasatlarda raide giremiyor, tanklarımızı pala-drood combinasyonlarına emanet ettik artık.. hordea pala verilmesiydi herhalde prilerin bu durumuyla hala gruul kapılarında sürünüyor olurduk...
Sosyal ağlarda paylaş

cüce,

expose weakness+imp hunters mark

d3 seti+o grup kompozisoyunuda sur hunter rahat rahat rahaaaat 800 agi,200 ap ordan

110 amp imp hunters marktan

%25-30 crit şans

üstelik gearı geliştikçe warriorla arasındaki fark dahada çoğalıcak

karazhan+gruul gearıyla RAHAT 1k agi oluyor,buffsız %30 crit oluyor adamlarda

yapma etme.
Sosyal ağlarda paylaş

hala battleshout > Expose Weakness + imp hunter's mark

:) ayrıca threat sorun olmadığında singletarget dps'de dw fury warrior ve hunter çok yakın birbirine, hatt warrior geçiyor 20% den sonra :)

(yeni tartışma başlıyo şimdi eheh)

[ Mesaj 16 Haziran 2007, Cumartesi - 20:10 tarihinde, Phlox tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...