Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Claymore

Othranx

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...

90

güzel bölümdü, o angutu kesemediler o kadar güçlenmeye gerçi ama alişya ve bet ile hayli ekşın olacak sanırım. :)

bu arada neden rafaela ile buluşmak istiyor kileer anlamadım doğrusu.

yalnız galatea'ya hürmet, "boynuz kulağı geçti naber" derken onlar "mada mada" yaptı tam ehe

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

93

ooo nihayet büyük kapışmanın vakti geldi, riful da belasını bulacak galiba sonunda easley gibi. yalnız hepsinin birden rafaela'ya dalması lazımdı, yanlış ettiler heh.

yalnız rafaela'nın yeni formu o tanrıçaların heykeli olmuş tam, clare'in de ilgisini çekti. theresa ile onu öyle simgelemişti anime sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...

94

beklediğim kadar şahane bölümdü, duff da geberdi nihayet. yalnız awakened'lar en ultra filan derken onların da pabucu dama atıldı, alicia & beth imba çıktı. en sonda da cluster bomb salladı sivillere kardeşler, cenevre menevre hakgetire. gatts raki de şov yapacak galiba.

Sosyal ağlarda paylaş

94

Uzun bir aradan sonra zaten pek hızlı ilerlemeyen mangayı yakaladım ve geriye kalan pek az Abyssal One'ın da öldüğünü veya ölmek üzere olduğunu gördüm. Riful'u biraz daha görürüz ama şu adını unuttuğum awakened yiyicilere karşı pek de duramaz. L&R kırmasına bence hep beraber saldırmazlar, ama hemen de saldıracaklarını sanmıyorum zaten. Biraz daha gecikebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

mangada en baştan başla bence

sen bence en baştan başla.. çünkü animede raki hala clare in yanında son bölüme kadar.. oysaki mangada ophelia ile kapışırken ayrıldıklarından sonra raki isley ve pricillia nın yanında takılıyor ve isley buna kılıç kullanmayı fln öğretiyor.. tekrar clare in yanına fln gelmiyor...animede isley i fazla tanıyamıyosun ama mangada görebiliyosun..ayrıca zaten baş kısımlarda bilindik yerleri hızlıca geçersin ufaktan göz atarak..

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...