Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Claymore

Othranx

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

133

clare yargıladı, özelmiştim windcutter'ı filan da, aslında çok yazık o karakterlerin ölüp hiç özelliği olmayan 30 numaraların filan kalması.

üstüne abyssal dövüşü de başladı derken üstüne takviye kuvvet olarak awakened gelmesi, bayağı güzel bölüm oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
minik minik hanım hanımcık kızların DEVASA kılıçlar sallayıp bina büyüklüğünde canavarları yarmasına nasıl böğk demeden buraya kadar devam ettin ben onu merak ettim. :p

146

clare kendini toparladı neyse ki, priscilla miria'yı öyle öldürse de seyirci kalsa kızacaktım. ama daha numaralar bitmez pri'de kesin.

gayet iyi gidiyor aslında son bölümler, nihayet endgame durumuna gelindi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hep beklentim çocuğun eline kılıç alıp hepsini kesmesiydi :).

Bu arada oradaki ablaların/abilerin hepsi cinsiyetsiz artık zombie :). yane kulvar farklı ve maşallah hepsi 18+ 14 yaşında kıc cocugu değil.:) ( 1 tanesi hariç oda kız değil yaratık).

Not: Kill lan killci abilerin yapılan ortaya cevap vermesini bekliyordum zaten :).

sona gelindi de çok uzattılar artık kim neler yapıyor artık karıştırmaya başladım. Artık teressa clare in gıdısından çıkıp awakened modda millete saldırırsa şaşırmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

151

vay be, cassandra da nihayet normal haline dönüp öyle öldü. öbür abyssal'lar da gitti. şimdi sadece sahibi ve priscilla kaldı.

clare geçmiş olayları anlatırken "vay be, o kadar oldu cidden değil mi" dedirtti, aylık mangalarda 151 chapter cidden çok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...