Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Claymore

Othranx

Öne çıkan mesajlar

İlgilenenler için Claymore Character Image Song Collection
http://btjunkie.org/torrent/Nipponsei-Claymore-Intimate-Persona-Character-Song-Shuu-zip/3795e98cd70c20d1062a9478b8663620e53187b4d0ad/download.torrent

1. 記憶 [Kioku; Memory (Clare)]
2. 変貌 [Henbou; Transfiguration (Priscilla)]
3. 反逆 [Hangyaku; Rebellion (Galatea)]
4. 覚醒 [Kakusei; Awakening (Deneve)]
5. 憎悪 [Zouo; Hatred (Ophelia)]
6. 疾風 [Shippu; Hurricane (Irene)]
7. 永遠 [Eien; Eternity (Sophia)]
8. 転生 [Tensei; Reincarnation (Teresa)]
9. 慟哭 [Doukoku; Lamentation (Helen)]
10. 幻影 [Gen'ei; Phantom (Miria)]

Genel olarak sentetik j-pop ve seslendirenlerin büyük bir kısmı gitmemiş şarkılara ama arada güzel olanlar da var. Torrent içinde güzel 1-2 albüm scanı da var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Scene 75 scanlatelendi, DDL:
http://scan.mangafever.net/project/Claymore%20Scene%2075%20%5BObxist%5D.zip

Dehşet bölümdü.

Awakened One, Miata ve Galatea iyide artık Clarise birşey yapmaları lazım. Protagonist sadece bebekbakıcılığı yapıcak böyle giderse. Önümüzdeki bölüm feci kapışma olucak gibi

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

77. bölüm çıkalı baya oldu da üşendim ddl link hazırlamaya haha

Muhteşem bölüm

Bir ara EVET ULAN İŞTE BU dedim Claris gaza gelicek açıcak 100% yoki diye ama ı ıh. En azından efsaneler döndü belki onlardan bişey kapar.

Dikkatimi çeken birşey 7nin döndüğü zamanki resimde sadece clare "uncloak" duruyor. Yani eski 2 numara Awakened One'ın 1/3 lük kısmını Clare bir anda 10% yoki bile açmadan (gözleri normal en azından) mı yok etti ? Öeah

Yanlız ciddi ciddi çatıdaki 7nin pozu duvar kağıdı yapılası türden. 4chan dan vektörlenmesini rica edicem 1680*1050 lol

Bahsettiğim çift sayfa

Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar izliyorum,16. episode'dayım, Claymore'ların isimlerini yine tam ezberleyemiorum bazıları özellikle aynı geliyor.Ophellia'nın işareti dışında işaretlerde aynı gibi ztn hehe.

Bu arada Manga'yı satın alabileceğim biryer varmı Tr'de? Gereklişeyler sadece figür satıyor net linkinden,başka bayiilerde de tam olarak bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...