Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roberto Carlos Fenerbahçe'de

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

1. golü Volkan bile atmıştı GS'deyken :P

Sonlara doğru 9. 10. goller falan sıradan goller. Yani güzel de öyle çok çok abartı olmayan goller, atan çok var. Bence R.Carlos'un çok daha güzel golleri vardır onlardan.

Evet, Fransa'ya atılan frikik esas 1 numara olmalı bu arada. Diğer tüm golleri atan başka oyuncu vardır da o gol dünyada tek heralde, "unique" :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben ziconun yerinde olsam roberto carlosu sol açık oynatırım..

bi de en heyecanla beklediğim sahneler , baki mercimek ile roberto carlosun karşı karşıya kalıcakları pozisyonlar.. bakinin surat ifadesi ne olur acaba :)

bi de tabii aynı şekilde , cihan ile roberto carlosun ikili mücadelesizlikleri de ligimize ayrı bi renk katıcaktır..

türkiye liglerine gelmiş geçmiş en kariyerli , en başarılı oyuncu..

ilk defa ligimizde , "dream 11" lerin vazgeçilmezi bir oyuncu olucak..

bir beşiktaşlı olarak daha öncesinde ise bir futbolsever olarak , fenerbahçe yönetimini kutluyor ve teşekkür ediyorum. (başarılarının devamını dilemiyorum , 1 senede yeter bu kadar büyük transfer :) )
Sosyal ağlarda paylaş

ehh forumda herkes stand-up çı olunca , ne espri ne mantık insanlar karıştırır oldu tabi :)

beşiktaşlı ve galatasaraylılar olucak , roberto carlosun "içi geçmiş" halinin yarısı kalitesinde bir futbolcumuz var mı yok mu bakalım , ondan sonra gülüp eğlenelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...