Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kidou Senshi Gundam 00

Akuma_Blade

Öne çıkan mesajlar

spoiler var

EPISODE 8+ SPOILER:

-Soldaki Innovators'un yeni MS'lerinden Gadessa, sağdaki ise Marie'nin birimi GN Archer
-GN Archer Arios'un backup birimi olacak
-Bushido Custom Ahead'de "Sakikage" , Seravee'de ise "Seraphim System" adlı bir özellik olacak, ne işe yaradığını ileride göreceğiz
-Louise Soma'nın Custom Ahead'ını kullanmaya başlayacak

-Episode 9/10 :
-Büyük askeri güce sahip Saiuru Kingdom adlı ortadoğu ülkesi Federasyon'a karşı olduğu için A-LAWS müdahelesi ile karşı karşıyadır. Gundam'lar bölgeye inmeye hazırlanırken Sergei normal Federasyon birlikleriyle bölgede olanları takibe başlar.
-Setsuna+Lockon+Teria vs Ali (Arch Gundam)

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:
bakim bir gundam 00'ya teşekür ederim bağlantı problemim yok download ederim hertürlü =)
Bunun daha öncesi falan yok dimi kopma olmaması için?

Gundam 00'ı kastediyorsan hayır, onun öncesi yok. Diğer Gundam'lar kendi içlerinde ayrı izlenme sıraları olan yan evrenler.

Gundam 00 1. sezon tamamı için:

Gundam 2. sezon linkleri : Japonya'da bu hafta bölüm 8 yayınlandı.

Türkçe altyazı filan da http://altyazi.yedincigemi.com/ 'de ayrıca mevcut. İyi seyirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız 1. sezonu güzel yapan şeyleri kaybediyor 00.

İlk sezondaki o dehşet etki/tepki gerçek dünya politikası yerini plot-driven "işte siz bilmiyorsunuz ama bu iş böyle"lere bırakmaya başladı aynen CG R2 gibi. Ama Sunrise biliyor işi işte. İlk sezon karakterleri o kadar sevdirdi ki şimdi konu açıklarını ve bu değişimi kapatmak için 2. sezonda direk fanlara istediklerini veriyor. İşte kimi firmanın fanservice anlayışı sallanan memeler oluyor kimi firmanın fanservice anlayışı karakter popülaritesine göre hikaye şekillendirmek oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fanservice tartışması yapılması gerekiyorsa bu sezonki halen yayındaki Mecha sayısının neden 2-3 , loli seri sayısının yığınla olduğunun nedeninden başlayabilirsin. Gundam'dan filan değil.

Hiçbirşey kaybetmiyor Gundam 00. Fiilerle izleyiciyi boğmadılar, main kadro geliştikçe antagonistler de gelişiyor, sonraki haftayı sabırsızlıkla beklemediğim tek bölüm olmadı ve sadece benim için böyle değil.

Sunrise işi biliyor doğru, o sevmediğin Flag'ı, Votoms'u yapan da onlardı. Şu ana dek Sunrise'in neredeyse tüm serilerini izlemeye çalışıyorum ve şahsi tercihim: GONZO, BONES dışında aralarına katabileceğim bir 4. isim daha yok.

Code Geass'ı sevemiyorum hala ,doğru, ama Gundam 00 bir CG değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilemiyorumda gundam 00 izlerken şu var.

Şimdi seri güzel ikinci sezon beklenineni veriyor. Ama gaza gelemiyorum abi. İşlenmeden mi olsa yoksa gerçekcilikten mi bilemiyorum yavan geliyor.

Yani her hafta güzel bir bölüm olacağını biliyorumda ne bileyim bi athrun-kira çekişmesi yok... Bi ateşleyecek bişey yok. Bi küfredilecek suzaku (suzakuya laf yok alo?!) yok. Tamam güzelde kuru güzel gibi...

bilemiyorum ben böyle düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...