Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Resmen değmedi o kadar paraya.
Ama eğlendik yine de. Uzunca bi süre BF2 oynandı, baya zevkliydi. Jedi Academy'de de force ve silah yüzünden isyan çıktı sdfsfd Sina çok pis Rune oynuyomuş onu da öğrendik bu arada.
Son saatlere doğru parçalanmalar falan oldu tabi de, genel anlamda güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

kopegi oldurun cok iyiydi haha

her oyunun bokunu cikaran, jedi academyde herkes saberlarla kapisirken balkonda riflela sotelenen, rakip basede tankla bekleyen, gecenin buyuk bolumunu serverima gelin yaa diye aglayan veled disinda oldukca iyiydi.

xunn ve arcane runeda hammer time cektiler, kafama 2 balyoz yedim =/

ayrica dota nubu sinanin dedesi vikingmis onu ogrendik.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth ile bir daha Rune oynayanı kelebekler sevsin. Bence en keyifli kısım Irak haritasında BF2'ydi. LAN partynin o kadar parlak bir fikir olmadığını anladım. O kadar kişi bir oyun üzerinde uzlaşmak zor ayrıca oynanan oyunlar çok genel oluyor. En iyisi gitmeden anlaşacaksın, az kişi de olsa herkes aynı oyunu oynayacak ve zamanı planlamican. Atıyorum Baldurs oynican 6 kişi, veya winningçiye gidicen, dolu dolu geçecek.
Sosyal ağlarda paylaş

ruuuuuğn
kılıııığç

güzeldi

edit: cüce bunlar ruğn oynamasını bilmiyo toplanalım biz bi ara ruğn oynayalım d:
gerçi xun iyi oynuyodu hehe

ayrıca feci dota noobuyum evet, heromu haritada bir yere tıklayıp dalmışım başkalarını izliyorum o sırada beni çok güzel farmlamışlar d:

ruğn dışında hiç bi oyunu beceremedim hehe

[ Mesaj 09 Haziran 2007, Cumartesi - 10:33 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi asil bf2de muhabbet superdi ya

"aaa adam arkamda respawn oldu"
"reskille bagladiiim"
"yigit ucaga bindi kacın"
"lan bu havadaki helikopterde kim var donuyor havada oyle"
"lan bir baseimiz kalmis!" " ne basei lan baseimiz kalmadi"
"bayragi aldim uleeeen"

ve asil bomba iraklilar kazaninca oluyor

"YA ALLAH HELELELELELEEE " ve bir takim baska bagirismalar :P

aslinda zevkliydide verdigimiz paraya pek degmedi ne yemek dahilde ne de bir icecek 20 ytl nedir ya ben adekste butun gun 20 ytlye otururum pasalar gibide yemek yerim :P neyse öss den sonra tekrarliyalim ama bu sefer jedi ogrenip gelin pls :P
Sosyal ağlarda paylaş

Eğlenceliydi yinede yahu...

Rune zevkli birşeymiş ama balyozu olana pek bulaşmamak lazım. Bol bol frag dağıttım etrafa...

Xunn ile BF oynamamalı, adam helikopterle ezdi beni (Gerçek anlamıyla, indi ezdi ve tekrar kalkıp gitti). Gerisinde ise eğlenceli ama top atışı nasıl yapılıyor ve helikopter nasıl kullanılır öğrenmem lazım.

Call of Duty'e pek değinilmemiş ama bence gecenin yıldızlarından biriydi.

Ama kesinlikle oynanacakoyunlar önceden belirlenmeli. Yoksa karar vermek, bir oyundan başka bir oyuna geçmek baya zaman alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
laaaan kaçırdık.
rune de sinanın kafasını çizerdim de bidahakine kaldı.
rune fizban iyi oynar bi de.

asd ağlatırım oğlum ağlayarak kaçarsın d:

o değil de call of dutyde almanlarda yer kalmayıp da zoraki amerikanlara girip gözümden yaş gelerek "kahrolsun amerika!!" demek ayrı bir tecrübeydi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
...ismini dogmeat koydum.

AHAHSUDHAUSDHAUSHD

bu arada cod zevkliydi ama bfden sonra arac falan olmayinca insanlar sıkıldı bide o kadar kısı icin carentan gibi kucucuk bir harita actik belki ondandir yoksa cod zevkli:P jedi da bayagaaa oynanan oyunlardan biriydi 3-4 saat oynandi galiba:P

Evet abi ya delayi takip ediyoruz bende diyorumki abi adam soru sorup gitti bi bildikleri vardir falan dedik gidiyoruz emre aradi adam arabasina gidiyormus uheuahua
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...