Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LF [A Girl Friend]

volkaan

Öne çıkan mesajlar

Bizim guildde de birinin sevgilisi wow oynuyodu sevgilisinin arkadaşı da wow oynuyodu, hepsi bizim guilddeydiler, çocuk bir ara başka guilde geçti kızlar da peşinden, çocuk sonra migrate oldu kızlar da peşinden... Anlayacağınız kızlar peşinden koşuyor wow oynayanların ^^ Tam gaz devam edin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bizim guildde de birinin sevgilisi wow oynuyodu sevgilisinin arkadaşı da wow oynuyodu, hepsi bizim guilddeydiler, çocuk bir ara başka guilde geçti kızlar da peşinden, çocuk sonra migrate oldu kızlar da peşinden... Anlayacağınız kızlar peşinden koşuyor wow oynayanların ^^ Tam gaz devam edin.

Ahaha süpersin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sporeggar'da saglam bir pve guildındaydım, sadece lider ve officer türktü, kızı direk priest yapmış çakal. kız peşinden koşuyordu aşım heallıyorum seni aşkım aşkımss. Arena yapıyoruz 3 vs 3, vent'te çıldırıyorum, ben şu şu şu class derken bunlar hayatım sen beni healla ben sheep falan yapıcam seni çok seviyorum biliyorsun değil mi? gibi gib gibi aptal aptal delirtircesine devimli sevimli oynuyorlardı. Off sinir yaptım.

Edit: Kız bulmak lazım frpci, wowcu. zeki olsun s'li konuşmasın mümkünse.

Edit 2: Rogue olsun.. kıvrak oluyorlar.

[ Mesaj 29 Mayıs 2007, Salı - 09:45 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok server gezdim gördüm. Çok fazla çift var mış bunu anladım. En komik anım ise anne - oğul muhabbetiydi. Yeni guilde girmiştim, BWL yapıyorduk. Saat 11.30 oldu wow saatine göre. Bir bayan sesi duydum, hadi yatağa dedi. Genç bir ses ise ne yatağı biraz daha oyniym lütfen fln O.o

Meğersem annesi oğluna sesleniyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...