Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Savaşları

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

*!kasaturayı çıkartır, sağ elinde tutar ve klavyeyi de sol eline alır*[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

*!kasaturayı ra'd a fırlatıp klavyeyi sağ eline alır bu sefer sol elinde proton missile launcher vardır (portatif olanından)*[hline]the action brings reaction
-Sene bindokuzyuz çift sıfır.Ben koredeyim, Heryer çöl, Bir anda ağaçların arkasından almanlar fırladı şelalede olduğum için hemen suyun içine girebildim,Araziye uyumlu mor giysilerimizle dağlarda ilerlemeye devam ettik,
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

*!proton missile launcher ını ateşler, ra'd ı öldürür, aradan abso ve bonkraşır da kaynar ama neyse artık*[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

Abso içine giydiği 2 tane yanmaz don sayesinde kurtulmuştur. İntikamı acı olacaktır. Öncelikle düşmanın gözüne Red'ın tozlarını üfürerek kör eder. Daha sonra kör olduğu için çevresinde Absoyu el yordamı ile arayan rakibine bir Osmanlı tokadı atar ve hakkın rahmetine ulaştırır.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

*!redeemer ı çıkartır*
bu sefer hiç şansınız kalmadı arkadaşlar hepimiz öldük ben de dahil... (ut1 oynayanlar bilirler....)[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

OOoooOOOOoOOOOOOooOOOOoooOOOOoOOOOOOooOO
OOoooOOOOoOOOOOOooOOOOoooOOOOoOOOOOOooOOOOoooOOOOoOOOOOOooOO

(çeviri:bırak ya sizi dövdüğüme değmez.adam gibi bi ağız tadıyla tekme tokat giremiyoruzki birbirimize.delikanlı sayısı çok azaldı.)[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim

[Bu mesaj Ra_d tarafından 29 September 2003 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

*!redeemer ı ateşler*
a.k.a. yönetilebilen nükleer füze. let the chaos begin...[hline]the action brings reaction
-Hocam bi sktr git ya
Sosyal ağlarda paylaş

*! Ordu tatbikatlara başlamıştır *
- Evet teğmen Bonecrusher sizin birliğinizi o yöne kaydırmamız daha uygun olacak, derhal birliğinzi alın ve 3. noktaya karşı size sağlanacak topçu desteği eşliğinde ilerleyin.
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız, en zavallı insan ise esaret altındayken bunun farkına bile varamayandır.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

Sosyal ağlarda paylaş

reborn'un arkasında isin kılıncını çıkartarak Allahü ekber sesleri ile ön saflara dalmaya gider[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...