Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altivi.com

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

kanka neye 719 sayfa teklif gelmis ya
35 milyara range rovera bile
3500 teklif wardi
719 * 15 10 k teklif eder

xaty said:
kertenkel said:
daha pahalı arttırmalarda daha çok zarar ediyorsun
düzgün ayarlanmamış oranlar...

ben bunların yerinde olsam
bir matematikçi + bir istatikçi
çalıştırıp oranları ayarlatırdım

bence tam tersine ufaklardan karları yok. zararına satıyorlar ama hep ufak tefek zarar olduğu için büyük parçalar fazlasıyla çıkarıyor acısını. az önce bir araba satışını inceledim de 719 sayfa teklif gelmiş ve sayfada 15 teklif oluyor. ayrıca her bir teklif için 20ytl alınıyor. bu durumda 719x15x20'den 215700 gibi bir rakam ediyor. bir de bunun üstüne arabanın altivi fiyatı ekleniyor. böylece arabanın satış fiyatı geçilmiş oluyor ve kar kalıyor altiviye. 2-3 günde bi araba sattıkları düşünülürse ve her birinden 10bin ytl kazanıyolarsa. güzel iş bence.. (örnek verdiğim satışta 25bin ytl civarı kar vardı)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
batuhan said:
Ya bişey dikkatimi çekti bi adam nicki Marauder1905 wii' ihalesine 227 ytl den bi 50 ytl aşağıya kadar ihale vermiş ki bayağı bir para harcamış.Şimdi bu piyasa fiyatından niye daha çok para harcamış zaten kazanmış ihaleyi.Diyorum acaba şirketin kendi elemanı flnmı.Nasılsa para yine şirkete gidio diğer teklifleri yapanların paraları yanıyor.

adam söylemiş zamanında.. asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Site ilk açıldığı gün arayıp ya siz dolandırıcılık yapıyorsunuz resmen demiştim. Yetkili de hayır bütün çekilişlerimiz noter huzurunda oluyor falan demişti. İşte bizim halkımızda ihbar alışkanlığı olmadığı için 2 sene dayandı bunlar. Yazık kim bilir kimlerin paraları gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama gittigidiyor da durum biraz daha farklı. satıcı, firmanın kendisi değil. dolayısıyla firma bid veritabanıyla oynama gereği duymuyor, çünkü adamlar için çok bir şey fark etmeyecek. ama altivi de sunucuda çalışan son saniyede tüm tekliflere bakan ve benzersiz en yüksek teklifi yapan ufak bir script her türlü işi görür, insanlar da bir şeyler alabileceğini sanıp oynamaya devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

yorumlar süper yalnız.. birisi 190 ytl için ağlarken üstündeki yorumda "80.000 ytl kaptırdım adamlar süper dolandırıcı." gibi cool bi mesaj atmış.

bende şahsen 120 ytl kaptırmıştım gerçi. kazanamamıştım telefonu uyuz olmuştum. bi daha da bişe almadım. iyi de etmişim aferin bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...