Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%100 Türk Malı im AVEON

Ragnar

Öne çıkan mesajlar

İlgimi çeken bir konu oldu ve sizlerle paylaşmak istedim

AVEON sizi ve sevdiklerinizi sesli ve görüntülü iletişime davet ediyor. Kişisel bilgisayarınız, web kameranız ve mikrofonunuz sayesinde AVEON 'u kullanarak şimdilik aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;
Sevdiklerinizle güvenli bir şekilde yazışabilirsiniz. Yazışmalarınız hiçbir şekilde tutulmamaktadır. AVEON kişisel mahremiyete saygılıdır.
Sevdiklerinizle sesli ve görüntülü bir şekilde görüşebilirsiniz.
%100 TÜRK MALI AVEON'un geliştirilmesi siz bu satırları okurken devam ediyor. Görüşmelerinizin görüntü kalitesinden memnun değilseniz, lütfen donanımınızı, işletim sisteminizi ve veri aktarım olanaklarınızı [email protected] adresine gönderin. Sizlerin görüşleri AVEON'u daha ileriye taşıyacaktır.

Sorularınız ve Görüşleriniz için iletişim adresi : [email protected]

alıntı : http://www.aveon.info
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gereksiz görmüyoruz. Skype'ın da geçmişine bakarsak oda böyle amatör bir şeklide başlamıştı.

Belki desteklenirse ileride türkiyede ciddi kullanıcı sayılarına ulaşabilir, ama yok biz gereksiz diyip geçersek ve bu tarz oluşumlara destek vermessek sadece tüketici olarak kalırız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CthuLhu
üye § 12 Mayıs 2007, Cumartesi - 12:06 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

skype varken gereksiz hareketler bence bunlar..

Katılmıyorum, çok hızlı bir şekilde çok büyük değişikliklerin yapılabildiği bir ortam internet, her şey trend neredeyse. Örnek vermek gerekirse herkes altavista ve yahoo kullanırken bir anda google fırladı aradan ve şu anda neredeyse her alanına el attılar / atıyorlar internetin. Ha belki daha iyi diye dersiniz. O halde şöyle diyeyim, ICQ'nun tek "geçerli" im olduğu dönemde sırf trend uğruna msn messenger'a geçti millet ki ICQ kat kat kaliteli bir IM MSN'e kıyasla. Ya da binlerce video sitesi varken (Metacafe cart curt) bir anda Youtube aldı liderliği aralarından.

O yüzden ne olacağı hiç belli olmuyor bu net ortamında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...