Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 Mayis 2007 Besiktas - Fenerbahce

Trasty

Öne çıkan mesajlar

ya millet hakem falan dio hala.beşiktaş sivas maçında doldurdu hakkını yani.bu maçtada patlak verdi.ama koray ın oynamaması büyük eksiklikti.hakemin ciddi hiç bi hatası yoktu.baki dengesiz bi adam kupa maçında kırmızı kartı haketti ama bu maçta öle aşırı bi hareketi yoktu kırmızı kartlık

beşiktaş ne yapıp edip bu maçı alıcaktı.bahanelere gerek yok hiç.bırakalım bunları trabzonu destekleyelim.

beşiktaş taraftarı cok iyiydi gerçekten ama son 20dk falan sesleri çok azaldı bagırmaladılar.bobo da maçı katleden isimlerden biriydi.burak la beraber tabiki.burak kendini c. ronaldo sanıo.evet koşuo ama nereye koşuo.boşa koşuo yani.bende sabriye laf ederdim boş koşuo die.sabriden daha boş koşanıdav armış yani.şampiyonluk maçı oynuosun.pozisyon buldunmu atıcaksın yani bunun kaçarı yok.bobo ve burak çok iyi pozisyonları harcadılar yapcak bişi yok soguk su içmek lzm.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi ayilabildim ben daha, yazayim yorumlarimi hehe.
ilk yari fenerbahce cidden guzel top oynadi istekliydiler kostular cok stresli bi macti yani hem taraftar hem futbolcular hem hakemler icin.

yalniz birseye dikkat ettim, son kupa macindaki hakem polemikleri yuzunden Firat Aydinus ve yan hakemler artik baskidanmidir nedir anlasmislar, orta hakem ne derse ona uyulsun diye.

zira yan hakemlerin gozunun dibinde yapilan seylere bayrak kaldirmamalari bana ilginc geldi.

bi arkadas baki bi gun cok caninizi yakacak demis valla dogru soylemis, kezmana attigi dirsegi gormedi hakemler.

ayni sekilde kezmaninda gokhana yaptiklarini gormediler.

simdi bazen cidden insanin akli almiyor ibrahim toramanin tuncayi sakatladigi pozisyonda yan hakemsin, 5 metre onunde oluyor bu olay ve sen bayrak kaldirmiyorsun. amator kumede maclara cikan yan hakemler bile bayrak kaldirirdi orda, valla anlamadim.

ibrahim toramanin gordugu kirmizi kart hakliydi bu arada, zaten surat ifadesindende ne sekilde girdigi belli oluyo goruntulerde dedigim stresi yuksek bi mac, kopma noktalari olmasi normal.

besiktas ikinci yarı cok saldırdı macı dondurmek ıcın, ilk defa ziconun yaptigi bir degisiklik icin dogru dedim kendi kendime, orta saha dustugunde ayaga guzel pas yapabilen selcugun oyuna girmesi iyiydi.

alexin kacirdigi golde heyecandan elimdeki bardak kirildi baskıdan dusunun o kadar stres oldum maci izlerken :)

besiktas daha ruh lu oynayabilirdi, işte biz taraftarlar olarak anliyamiyoruz futbolcularimizi, fenerbahce sampiyonlugu verdigi denizli macinda nasi ruhsuz oynamisti, kafayi yemistik. besiktas sampiyonluk maci olan bu macta ilk yari ruhsuzdu, cozemiyorum ben bu olayi. yazik yani 90 dakika bagiran taraftara..

appiah bu kadarmi farkeder, sakat igneyle oynadi cikaramadi macin sonunu ama gorevinide super yapti.

trabzonu yenersek garantileriz heralde artik hayirli olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş'ın bu sene gerçekten kazanmak için sahaya çıktığı,ruhlarını ortaya koyduğu bir maç söyle bana Zegna.Yok,

Bu kadar ruhsuz oynadığımız bir sene de buraya kadar gelebildik ya BJK taraftarı için yeterde artar benim gözümde.Şampiyonluğun benim gözümde bir değeri yok,yeter ki oynanan oyun zevk versin vs. gerisi hep söylenen sözler ezbere biliyorsunuz :D

Beşiktaş isteseydi çok kolay kazanabilirdi bu maçı.Herşeyden çok Fener'in üstündeki baskı bile yeterdi Beşiktaş'in ama...

Neyse Fenerbahçe şampiyon sayılır,bu sene gerçekten hak etti şampiyonluğu.Çok güzel maçlar çıkardılar.İzledik,eğlendik.

Bu arada buradan Tigana ve Burak kankalara da selam vermeden yazımı bitiremeyeceğim.Giderken yanında götür şu Burak'ı da gittiğin yerde yeni görevler verirsin Tigoş.
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT, bakide zenci gücü var. maçtan önce bazı fenerlilerle beşiktaşlılar tokalaşıodu.

tümer-ibrahim üzülmez ile (eski takım arkadaşı)
alex-nobre (eski takım arkadaşı-brezilyalılar)

appiah-baki ( bende anlamadım )

başka kimse birbirine sarılıp tokalaşmadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler fenere =)

bu arada şans yine güldü gs de puan kaybetti yoksa 2.lik de gitmişti :)

maça gelince...

işte bu yüzden türklerden oluşan defans başarılı olamaz. gökhan da ibrahim de yeteneksiz değiller, türk seviyesinin çok üstündeler bence hatta.

ancak gel gör ki biraz da beyin lazım. tuncay kezmana pas atıyor. kezman arkasını dönüyor topu durduruyor düzeltiyor ve koşmaya başlıyor.

bu süreçte kezmanın 2 metre yanındaki defans oyuncularının kezmana yetişmesini bekleriz di mi?

ama gel gör ki hem gökhan hem ibrahim elleri havada halay çekiyorlar.

işte bu yüzden defansa kaliteli ve tecrübeli yabancı bir isim lazım

ayrı bir nokta da tiganaya... vallahi git artık ya. bi takım 600 korner kullanıyorsa ve bir tanesi de çalışılmış bir organizasyon olarak kullanılamıyorsa hakkaten defol git artık ya. bukadar çok korner kullanmayalı aylar yıllar olmuştur. gel gör ki hepsi rastgele ceza sahasına kesmek.

korneri çok iyi kullanabilen bi adamın var, ricardinho. korner kullanamio oyuncular türü bir bahanen de olamaz. daum olsaydı beşiktaşın başında şu maçta bu kadar çok kornerde fenerliler kalpten giderdi heralde. ama tigana olduğunu bilen fenerliler kornerlerde gerildi mi acaba ondan bile emin değilim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bobo'ya gelince.
Lig'in en kritik maçında 6pastan topu kalearkasının en üstüne gönderiyosan senden forvet olmaz.

şaka mı bu? herkes kaçırır.

şu takımda laf edilecek son oyuncu bobo. bobo gibi adamı yenikken sokup da vay efendim niye maçı değiştiremedi demek komik. bobonun etkili olduğu bölüm rakip savunma kapandığında değil, savunma açıldığında olur. burada kızılması gereken isim bobo değil, maça bobosuz başlayan tigana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...